Stan Massachusetts ułatwi życie pedofilom? Aborcja małoletnich ma być legalna bez zgody rodziców

Demokraci stanu Massachusetts przedstawili projekt ustawy tzw. ROE Act, który zezwalałby na aborcję dzieci aż do porodu i odmawiał rodzicom nastolatek prawa do tego, by być poinformowanymi zanim ich córka dokona aborcji.

Stworzy to idealną sytuację dla pedofili, którzy z łatwością będą mogli wykorzystywać nieletnie dziewczynki, a potem bez wiedzy rodziców pozbywać się widzialnych konsekwencji swoich czynów. Co więcej wyeliminuje to z systemu prawa elementarne prawo rodziców do decydowania o wychowaniu swoich dzieci.

Nastolatki nadal nie będą mogły pić alkoholu czy prowadzić samochodu, bo według prawa nie są na to zbyt dojrzałe. Jednak decyzja o zabiciu własnego dziecka jest uznawana przez projektodawców za coś zupełnie bez znaczenia i konsekwencji. Tymczasem skutki takiej decyzji są opłakane! Do końca życia będą bowiem zmagać się z poczuciem winy, stanami depresyjnymi i poczuciem straty. Zabicie dziecka, które jest im przedstawiane jako coś, co uratuje ich przyszłość, tak naprawdę tę przyszłość im zniszczy. Nastolatki jednak najczęściej nie mają jeszcze zdolności myślenia perspektywicznego i dlatego potrzebują rodziców, którzy mogą im pomóc dostrzec skutki poważnych decyzji.

Lobby aborcyjne jednak tym się nie przejmuje. Pomimo tego, że w stanie Massachusetts aborcja jest już legalna do 24 tygodnia ciąży, to według nich nadal jeszcze można zagospodarować pewne „nisze” w których się jeszcze nie zabija. Kolejnymi grupami do odstrzału stały się dzieci pomiędzy 6 a 9 miesiącem ciąży oraz nastolatki, które łatwiej wodzić za nos czy przymusić do zabicia, kiedy nie trzeba się obawiać reakcji ze strony rodziców. Wszystko po to, by zabijać więcej i więcej.

Źródło: https://www.lifesitenews.com/…consent

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN