Szukaj
Close this search box.

Stan Massachusetts ułatwi życie pedofilom? Aborcja małoletnich ma być legalna bez zgody rodziców

Demokraci stanu Massachusetts przedstawili projekt ustawy tzw. ROE Act, który zezwalałby na aborcję dzieci aż do porodu i odmawiał rodzicom nastolatek prawa do tego, by być poinformowanymi zanim ich córka dokona aborcji.

Stworzy to idealną sytuację dla pedofili, którzy z łatwością będą mogli wykorzystywać nieletnie dziewczynki, a potem bez wiedzy rodziców pozbywać się widzialnych konsekwencji swoich czynów. Co więcej wyeliminuje to z systemu prawa elementarne prawo rodziców do decydowania o wychowaniu swoich dzieci.

Nastolatki nadal nie będą mogły pić alkoholu czy prowadzić samochodu, bo według prawa nie są na to zbyt dojrzałe. Jednak decyzja o zabiciu własnego dziecka jest uznawana przez projektodawców za coś zupełnie bez znaczenia i konsekwencji. Tymczasem skutki takiej decyzji są opłakane! Do końca życia będą bowiem zmagać się z poczuciem winy, stanami depresyjnymi i poczuciem straty. Zabicie dziecka, które jest im przedstawiane jako coś, co uratuje ich przyszłość, tak naprawdę tę przyszłość im zniszczy. Nastolatki jednak najczęściej nie mają jeszcze zdolności myślenia perspektywicznego i dlatego potrzebują rodziców, którzy mogą im pomóc dostrzec skutki poważnych decyzji.

Lobby aborcyjne jednak tym się nie przejmuje. Pomimo tego, że w stanie Massachusetts aborcja jest już legalna do 24 tygodnia ciąży, to według nich nadal jeszcze można zagospodarować pewne „nisze” w których się jeszcze nie zabija. Kolejnymi grupami do odstrzału stały się dzieci pomiędzy 6 a 9 miesiącem ciąży oraz nastolatki, które łatwiej wodzić za nos czy przymusić do zabicia, kiedy nie trzeba się obawiać reakcji ze strony rodziców. Wszystko po to, by zabijać więcej i więcej.

Źródło: https://www.lifesitenews.com/…consent

...

Więcej interesujących treści

pikieta lodz

Pigułki aborcyjne zabijają! – pikieta w Łodzi

Co jakiś czas w Polsce znajdowane są ciała dzieci na płodowym etapie rozwoju. Prawdopodobnie większość z nich to ofiary pigułek aborcyjnych. Na forach aborcyjnych znajdują

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN