Spotkanie z działaczami fundacji Pro – Prawo do Życia w Starachowicach

W Starachowicach działacze fundacji opowiadali o skutecznych metodach walki w obronie nienarodzonych dzieci. – Celem naszej aktywności w Starachowicach jest budzenie sumień ludzi i sianie małych ziarenek, które będą rosnąć – mówi dr Bawer Aondo-Akaa.

W parafii pod wezwaniem Matki Bożej Częstochowskiej w Starachowicach odbyło się 5 maja spotkanie z działaczami fundacji Pro-Prawo do Życia, dr. Bawerem Aondo-Akaa i Adrianem Majcherem. Hasłem przewodnim spotkania było:

„To, czy jestem obrońcą życia czy nie, nie zależy od mojej wiary, nawet nie od tego, czy jestem lewicowcem czy prawicowcem. Po prostu, prawo do życia należy się każdemu człowiekowi”

W pierwszej części prelekcji, Adrian Majcher omówił skuteczność działania metody używanej przez fundację, czyli pokazywania opinii publicznej zdjęć ofiar aborcji popierając to konkretnymi przykładami. Następnie dr Bawer Aondo-Akaa poruszył temat obrony życia dzieci nienarodzonych w kontekście patriotyzmu. Pro-liferzy wyświetlili również filmy dr. Levatino przedstawiające metody wykonywania aborcji, który jest bardzo skutecznym narzędziem w uświadamianiu ludzi o zbrodni aborcji.

– Celem naszej aktywności w Starachowicach jest budzenie sumień ludzi i sianie małych ziarenek, które będą rosnąć – mówi dr Bawer Aondo-Akaa. – Bardzo dziękujemy księdzu proboszczowi za życzliwe umożliwienie nam organizacji spotkania przy parafii pw. Matki Bożej Częstochowskiej – dodaje pro-lifer.

W najbliższym czasie w Starachowicach najprawdopodobniej powstanie komórka fundacji, którą kierować będzie Konrad Rączka.

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN