Szukaj
Close this search box.

Spotkanie informacyjne komórki warszawskiej 25 kwietnia 2012r. o godz. 17:30

spotkanieFundacja Pro - Prawo do życia – znana jest m.in. z organizacji wystaw antyaborcyjnych "Wybierz Życie", z ogólnopolskiej akcji zbierania podpisów pod obywatelskim projektem ustawy o całkowitej ochronie życia ludzkiego oraz wprowadzenia tego projektu pod obrady Sejmu . Pod projektem podpisało się ponad 600 tys. osób. Od listopada 2011 roku Fundacja Pro – prawo do życia organizuje pikiety przed Szpitalem Bielańskim w Warszawie, w którym zabija się dzieci z zespołem Downa. Fundację - tworzą ludzie tacy jak TY. Celem nr 1 jest powstrzymanie holocaustu dzisiejszych czasów: zabijania chorych dzieci. Misją Fundacji jest wprowadzenie zasad moralnych w życiu publicznym.

spotkanieFundacja Pro – Prawo do życia – znana jest m.in. z organizacji wystaw antyaborcyjnych „Wybierz Życie”, z ogólnopolskiej akcji zbierania podpisów pod obywatelskim projektem ustawy o całkowitej ochronie życia ludzkiego oraz wprowadzenia tego projektu pod obrady Sejmu . Pod projektem podpisało się ponad 600 tys. osób. Od listopada 2011 roku Fundacja Pro – prawo do życia organizuje pikiety przed Szpitalem Bielańskim w Warszawie, w którym zabija się dzieci z zespołem Downa. Fundację – tworzą ludzie tacy jak TY. Celem nr 1 jest powstrzymanie holocaustu dzisiejszych czasów: zabijania chorych dzieci. Misją Fundacji jest wprowadzenie zasad moralnych w życiu publicznym.

NIE BĄDŹ BIERNY!

Wszyscy jesteśmy odpowiedzialni za to, co dzieje się w demokratycznym społeczeństwie. Jesteśmy odpowiedzialni za to, że w naszym państwie zabijane są dzieci podejrzane o chorobę. Dlatego konieczne jest Twoje zaangażowanie, Twoje jednoznaczne opowiedzenie się po stronie wartości, po stronie życia.

DOŁĄCZ DO NAS!

Jeżeli uważasz, że nie wolno zabijać niewinnych dzieci, Jeżeli uważasz, że nie ma czegoś takiego jak „wyjątki” w prawie do życia, Jeżeli uważasz, że potrzebne jest AKTYWNE działanie, Jeżeli chcesz pomóc, chociaż może nie wiesz jak – DOŁĄCZ DO NAS!

KOLEJNE SPOTKANIE

Tworzymy lokalne struktury, aby umożliwić Ci podjęcie świadomej decyzji o dołączeniu do działań ratujących życie dzieci. Zapraszamy Cię na kolejne spotkanie informacyjne komórki warszawskiej naszej Fundacji, które odbędzie się 25 kwietnia o godz. 17:30 w siedzibie Fundacji przy ul. Wilczej 9 w Warszawie. Zaprezentujemy plan pracy, w którym każdy będzie mógł wybrać dla siebie najbardziej odpowiednią formę aktywności pasującą do swoich zainteresowań i zdolności.

RAZEM ZROBIMY WIĘCEJ!

Mateusz Waszczuk

Lider Komórki Warszawskiej

mateusz.waszczuk@proprawodozycia.pl

Fundacja PRO – Prawo do życia

ul. Wilcza 9

00-538 Warszawa

PS. Jeżeli mieszkasz w innym miejscu Polski, kontaktuj się z Fundacją Pro – Prawo do życia www.proprawodozycia.pl

kontakt@proprawodozycia.pl

tel/fax: (022) 828-70-82

{flike}

...

Więcej interesujących treści

lgbt w gdańsku

List otwarty do Marszałka Sejmu Szymona Hołowni

Kierownik Centrali Doradczej Urzędu do Spraw Rasowo-Politycznych NSDAP dr Erhardt Wetzel, w swoich wytycznych dotyczących Polski i Polaków z 25 listopada 1939 roku pisał: „Wszystkie

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN