Spalono samochód antyaborcyjny w Warszawie

W nocy z 16 na 17 września późnym wieczorem podpalono samochód należący do Fundacji Pro-Prawo do Życia, pokazujący skutki zabijania nienarodzonych. Samochód stał przy ul. Emiliana Konopczyńskiego. Prawda w dalszym ciągu boli zwolenników aborcji.

W nocy z 16 na 17 września zdemolowano i podpalono samochód należący do Fundacji Pro-Prawo do Życia, pokazujący skutki zabijania nienarodzonych. Samochód stał przy ul. Emiliana Konopczyńskiego. Prawda w dalszym ciągu boli zwolenników aborcji, którzy nie cofną się przed niczym, by tylko nie pozwolić na uświadamianie ludzi, szczególnie tych młodych.

Co ciekawe, film przedstawiający płonący wieczorem samochód pojawił się na proaborcyjnych grupach w mediach społecznościowych. Został on już zarchiwizowany na potrzeby przesłuchań policyjnych. Co symptomatyczne, nikt z komentujących (wśród nich również byli proaborcyjni aktywiści) nie zająknął się nawet o niebezpieczeństwie pożaru, ciesząc się jedynie z płonącego samochodu. Prawdopodobnie znani są również wandale niszczący cudzą własność – zarówno podpalacze, jak i osoby próbujące zamalować samochód. Straty wyrządzone przez wandali wstępnie oszacowano na 10 000 zł.

Aborcjoniści chwytają się coraz cięższych metod, by ukryć prawdę o aborcji. Zarzucano nam kłamstwo i fałszowanie zdjęć, szybko jednak wyszło na jaw, że zdjęcia przedstawiają prawdziwe ofiary procederu. Próbowano zgłaszać na policję oraz do prokuratury – działamy jednak według prawa, więc i tu działania okazały się nieskuteczne. Sięgnięto więc do metod nielegalnych, usprawiedliwiając je “wyższą koniecznością”. Dzięki naszym działaniom zapobiegawczym oraz chęci pochwalenia się sprawców coraz częściej są oni jednak wykrywani i karani.

 

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN