Szukaj
Close this search box.

Amnesty International nie chce oddać pieniędzy przeznaczonych na walkę o prawo do mordowania

Amnesty International, organizacja zwalczająca prawo do życia, otrzymała sporą darowiznę od George'a Sorosa na zorganizowanie w Irlandii kampanii proaborcyjnej pod hasłem "Moje ciało, moje prawa". Prawo irlandzkie zabrania jednak udziału w kampaniach politycznych zagranicznym ofiarodawcom.

Amnesty International, organizacja zwalczająca prawo do życia, otrzymała sporą darowiznę od George’a Sorosa na zorganizowanie w Irlandii kampanii proaborcyjnej pod hasłem „Moje ciało, moje prawa”. Prawo irlandzkie zabrania jednak udziału w kampaniach politycznych zagranicznym ofiarodawcom.

Inpektor ds. Etyki nakazał więc władzom Amnesty International, by zwrócili pieniądze. Organizacja nie zamierza jednak przestrzegać irlandzkiego prawa, mimo że działa na terenie tego państwa. Powód? Według lewicowej logiki mordowanie słabszego jest prawem silniejszego i jeśli Irlandia nie chce przyjąć ich retoryki, oni nie zamierzają zwracać pieniędzy na kampanię.

Jak po raz kolejny widać, Amnesty International jest organizacją, która człowieka i jego prawa ma za nic, a omijanie prawa państw, w których działa, tłumaczy rzekomą obroną przed naruszaniem praw człowieka.

[author] [author_image timthumb=’on’]https://proprawodozycia.pl/wp-content/uploads/2015/10/Karolina-Jurkowska.jpg[/author_image] [author_info]Karolina Jurkowska – wolontariuszka w Fundacji Pro-Prawo do Życia[/author_info] [/author]

 

...

Więcej interesujących treści

pikieta lodz

Pigułki aborcyjne zabijają! – pikieta w Łodzi

Co jakiś czas w Polsce znajdowane są ciała dzieci na płodowym etapie rozwoju. Prawdopodobnie większość z nich to ofiary pigułek aborcyjnych. Na forach aborcyjnych znajdują

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN