Szukaj
Close this search box.

Soczi: Młodzież przeciwko ludobójstwu w Rosji

W ramach odbywającego się w Soczi Światowego Festiwalu Młodzieży i Studentów działacze Fundacji Pro - Prawo do Życia i członkowie redakcji xportal.pl zorganizowali pikietę antyaborcyjną niedaleko głównego wejścia do Parku Olimpijskiego, gdzie odbywało się wydarzenie.

W ramach odbywającego się w Soczi Światowego Festiwalu Młodzieży i Studentów działacze Fundacji Pro – Prawo do Życia i członkowie redakcji xportal.pl zorganizowali pikietę antyaborcyjną niedaleko głównego wejścia do Parku Olimpijskiego, gdzie odbywało się wydarzenie.

Dwadzieścia tysięcy uczestników Festiwalu (reprezentujących często komunistyczne organizacje) mogło usłyszeć m.in., że w wyniku tzw. aborcji morduje się więcej Rosjan, niż wymordował ich Adolf Hitler.

W akcji wzięli udział uczestnicy Festiwalu z Polski, Mołdawii, Hiszpanii, Francji i innych krajów, jak i lokalni działacze antyaborcyjny z ruchu „Za życie!”, którzy przynieśli z sobą setki par dziecięcych butów. Każda para symbolizowała nienarodzone dziecko. Na kartkach papieru rozmieszczonych wraz z butami widniały wstrząsające napisy: “Kocham cię mamo”, “Mógłbym zostać fizykiem”, “Ja też mogłabym zostać mamą”, “Ratowałbym ludzi”.

Organizator pikiety, przedstawiciel organizacji Fundacja Pro – Prawo do Życia Damian Szulc, wyjaśniał mieszkańcom Soczi i rosyjskojęzycznym mediom, dlaczego tak istotne jest przeprowadzać podobne wydarzenia: “Zebraliśmy się tutaj, żeby pokazać młodzieży uczestniczącej w Festiwalu, że naród rosyjski nie może istnieć, jeśli będzie zabijał własne dzieci. Aborcja jest morderstwem. Co więcej, aborcja to też grzech. Jeśli ludzie będą grzeszyć, to pójdą do piekła.” – podkreślił Szulc.

“W Polsce aborcja dozwolona jest w trzech przypadkach. Aktualnie przeprowadzana jest w Polsce zbiórka podpisów w celu wykluczenia możliwości zabijania dzieci ze względu na podejrzenie u nich choroby. Mam nadzieję, że za dwa miesiące uda się zakazać zabijania dzieci w tym przypadku. Nasz prezydent i inni przedstawiciele rządu oznajmili, że poprą zakaz aborcji. Istnieje więc wielka szansa, że tym razem nam się uda.” – dodał Szulc.

Na pytanie o to, kto dzisiaj odpowiada za popularyzację idei aborcji i tzw. swobody wyboru, Szulc powiedział, że w pierwszej kolejności jest to sam diabeł. “Następnie od diabła wzięli się liberałowie i istnieją wśród nas w różnych postaciach. Są też nimi komuniści. Pragną, aby ludzie grzeszyli, aby byli pozbawieni poczucia życia, czyli tego, co powinien czuć prawdziwy człowiek. Chcą pozbawić nas wiary i tradycyjnych wartości.” – zakończył organizator pikiety.

Przedstawiciel Fundacji Pro – Prawo do Życia wspomniał też w rozmowie z rosyjskimi dziennikarzami o powiązaniach Georga Sorosa z rozprzestrzenianiem na świecie diabelskiej idei zabijania nienarodzonych. Podał przykład finansowania przez żydowskiego miliardera na kwotę około miliona złotych tzw. czarnych protestów w Polsce.

W pikiecie wzięli udział również kapłani Kościoła prawosławnego, którzy po wspólnej manifestacji, zaprosili jej uczestników na zwiedzanie Cerkwi Obrazu Chrystusa Zbawiciela Nie Ludzką Ręką Uczynionego i bogaty poczęstunek.

Przedstawiciele Fundacji Pro – Prawo do Życia podzielili się z lokalnymi działaczami organizacji „Za życie!” swoim doświadczeniem walki z aborcją w Polsce i ofiarowali im w prezencie banery antyaborcyjne, które przywieźli z Polski.

Źródła: geopolitica.ru, bloknot-krasnodar.ru

[author] [author_image timthumb=’on’]https://proprawodozycia.pl/wp-content/uploads/2017/10/damian-szulc2.jpg[/author_image] [author_info]Damian Szulc – Fundacja Pro-Prawo do Życia; komórka Gdańsk[/author_info] [/author]

 

...

Więcej interesujących treści

Jak zostać odpowiedzialnym mężczyzną?

Działacz Fundacji Pro-Prawo do Życia Bawer Aondo-Akaa mówi o tym, jak zostać odpowiedzialnym mężczyzną. Podkreśla przy tym znaczenie stawania w obronie słabszych. Dobrym przykładem są

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN