Szukaj
Close this search box.

Sobotnia pikieta pod szpitalem w Gdańsku

Dnia 8 października odbyła się kolejna manifestacja przed szpitalem przy ulicy Klinicznej w Gdańsku. Celem pikiet tam organizowanych jest uświadomienie pracującym w szpitalu ludziom, pacjentom oraz przechodniom, że w tym szpitalu dokonuje się aborcji. W ciągu ostatnich 9,5 roku zabito tam prawie pół tysiąca dzieci.

Dnia 8 października odbyła się kolejna manifestacja przed szpitalem przy ulicy Klinicznej w Gdańsku. Celem pikiet tam organizowanych jest uświadomienie pracującym w szpitalu ludziom, pacjentom oraz przechodniom, że w tym szpitalu dokonuje się aborcji. W ciągu ostatnich 9,5 roku zabito tam prawie pół tysiąca dzieci.

Nasi wolontariusze zebrali się o godzinie 12:00 i rozłożyli banery. Około 35 osób wspólnie protestowało przeciw morderczym praktykom szpitala. Pogoda dopisała, toteż wielu przechodniów miało okazję poznać prawdę o zabójstwach w nim dokonywanych.

Tę okazję miała również policja, która na początku pikiety przyjechała w bardzo licznej reprezentacji. Najprawdopodobniej po ostatnich haniebnych decyzjach rządu spodziewali się, że pod szpitalem może dojść do zamieszek.

Pikieta odbyła się, jak zwykle, bardzo spokojnie. Część naszych wolontariuszy zmówiła wspólnie różaniec. Po upływie godziny banery zostały zwinięte, a działacze rozeszli się do domów.

Pikiety przed szpitalem przy ulicy Klinicznej w Gdańsku odbywają się co dwa tygodnie i będą się odbywały tak długo, dopóki będą tam mordowane niewinne dzieci.

[author] [author_image timthumb=’on’]https://proprawodozycia.pl/wp-content/uploads/2016/08/Rozalia-Wiewiórka.jpg[/author_image] [author_info]Rozalia Wiewiórka – wolontariuszka Fundacji Pro – Prawo do Życia; komórka Rumia[/author_info] [/author]

...

Więcej interesujących treści

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN