Szukaj
Close this search box.

Wiemy, że słyszą i widzą te treści – pikieta w Łodzi przy Piotrkowskiej

22 stycznia informowaliśmy łodzian o aborcji na skrzyżowaniu Piłsudskiego i Piotrkowskiej. Jest to centralny punkt, który kilka razy dziennie mija większa ilość przechodniów.

Rozpoczęliśmy od ustawienia fundacyjnej furgonetki ze zdjęciami dzieci zabitych w aborcji. Nasze auto jest już znane na mieście, a to wynik mobilnej kampanii prowadzonej na ulicach.

Z furgonetki odtwarzaliśmy przekaz dźwiękowy, mówiący o aborcjach w Instytucie Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi. W 2018 roku życie straciło tam 80 nienarodzonych dzieci.

Przebieg zgromadzenia był spokojny, mimo że prócz banerów z fotografiami wyświetlaliśmy film pokazujący morderczy proceder aborcji. Kilka osób powiedziało nam, że obrazy są zbyt drastyczne. Była także pani twierdząca, że nawet godzinne projekcje tego typu nie zmienią jej zdania i dalej będzie zwolenniczką aborcji.

Na podstawie tego, co mówią odbiorcy naszych kampanii, mamy wiedzę o jej działaniu. Milcząca większość, która przechodzi obok pikiet wydaje się obojętna, ale wiemy, że ludzie słyszą i widzą treści, które głosimy.

Stałość naszych działań pomoże wielu osobom poznać prawdę o aborcji oraz o niepowtarzalnej wartości każdego życia ludzkiego.

...

Więcej interesujących treści

Jak zostać odpowiedzialnym mężczyzną?

Działacz Fundacji Pro-Prawo do Życia Bawer Aondo-Akaa mówi o tym, jak zostać odpowiedzialnym mężczyzną. Podkreśla przy tym znaczenie stawania w obronie słabszych. Dobrym przykładem są

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN