Szukaj
Close this search box.

Jak ludzie reagują na słowa prezydenta Wrocławia? Zobacz!

„Nie ma zgody na tak obrzydliwe sprawy w przestrzeni publicznej. Szanuję prawo każdego do wyrażania swoich poglądów, ale nikt we Wrocławiu nie będzie tego robił gwałcąc poglądy i wolność innych. Mam nadzieję, że Sąd i organ ścigania podzielą taką opinię”. - w ten sposób prezydent Wrocławia Jacek Sutryk, nazywany przez niektórych „tęczowym Jackiem”, tłumaczył rozwiązanie dwóch legalnych zgromadzeń antyaborcyjnych.

Trzeba pamiętać, że Prezydent Wrocławia popiera tzw. marsze równości, na których wielokrotnie dzieją się nieprzyzwoite rzeczy. Poza tym pokazywanie prawdy o aborcji nazywa obrzydliwością, a jednocześnie w wyborach popierały go proaborcyjne partie SLD i Nowoczesna.

Hipokryzję we wpisie prezydenta Wrocławia dostrzegli też użytkownicy Twittera, którzy bardzo trafnie komentowali decyzję Jacka Sutryka. Poniżej przedstawiamy niektóre z wielu krytycznych wpisów:

Ciekawe Panie Prezydencie wygląda to Pańskie niewyrażanie zgody na gwałcenie poglądów i wolności innych w świetle objęcia patronatem tęczowego marszu propagującego dewiacje i obrażającego uczucia dużej części mieszkańców Wrocławia” (Maciej Giel)

Nie podzielą. Aborcja nie jest ładna i bezpieczna. To mord. I tak wygląda.” (Aleksander Z. Zioło)

Proszę robić coś, aby takich aborcji nie było, wtedy zniknie i ten drastyczny materiał zdjęciowy” (Jo_An_Ko)

Kolorowy Jacek w Poznaniu, kolorowy Jacek we Wrocławiu” (Mariusz Stobnicki)

Panie Sutryk, o co panu chodzi. Przecież Ci ludzie ukazywali tylko sympatyczne i niegroźne zabiegi kosmetyczne. Tak jakbym się zaciął przy goleniu. Co w tym nieprzyzwoitego? Nieprawdaż???” (Andrzej Piecuch)

Dobrze, że aborcję nazywa Pan obrzydliwą sprawą. Mam nadzieję, że stanie się Pan teraz jej przeciwnikiem” (Marek Kozak)

Tak jest – aresztować i zakneblować, bo zakłócają komercyjną atmosferę Rynku i może mniej kasy spłynąć do ratusza.” (Barbara Lekarczyk)

Z takim podejściem szybko nastąpi osobista katastrofa” (Lilka)

Czyli przyznaje Pan, że aborcja to obrzydliwość – słusznie” (Konfedermatka)

Prawda jednak boli” (Jerzy Kozłowski)

Tak wygląda mordowanie ludzi” (Zbigniew Smierzyński)

Zamordyzm pod osłoną estetyki. Oj nieładnie się bawicie towarzyszu Sutryk” (Śliwką w oko)

Obrzydliwe sprawy można robić, ale nie można ich pokazywać…czy dobrze rozumiem?” (Dast)

Takich wpisów jest o wiele więcej. Można je zobaczyć na Twitterze. Jak widać ludzie są coraz bardziej świadomi, jaką zbrodnią jest zabijanie nienarodzonych dzieci i nie przekonuje ich pokrętna pro-aborcyjna logika.

...

Więcej interesujących treści

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN