Skutki deprawacji: dzieci zmieniają płeć i orientację seksualną

Coraz więcej młodych ludzi daje się zwieść tęczowej propagandzie i zaczyna prowadzić homoseksualny tryb życia lub decyduje się na tzw. „zmianę płci”. Raport na ten temat wydał Instytut Ona i On. Porównano w nim statystyki dotyczące liczby homo-, bi- i transseksualistów w kilku państwach na przestrzeni ostatnich lat. Wynika z nich, że odsetek osób związanych z LGBT znacznie wzrósł, szczególnie wśród młodych ludzi.

Wśród młodych 2 razy więcej homoseksualistów niż w całym społeczeństwie

Badania przeprowadzone przez znany Instytut Gallupa w Stanach Zjednoczonych pokazują, że systematycznie co roku przybywa osób, które identyfikują się jako LGBT. W 2012 roku było to 3,5 % społeczeństwa, w 2015 – 3,9%, a w 2017 już 4,5% osób. Badania telefoniczne przeprowadzono na próbie badawczej 340 tys. losowo dobranych osób. Instytut odnotował, że wzrost dotyczył przede wszystkim młodszych osób z roczników 1980 – 1999 (z 5,8% do 8,2 %). Podobny trend zaobserwowano także wśród młodych ludzi w Wielkiej Brytanii. Okazało się, że odsetek osób w wieku 16-24, które identyfikują się jako osoby LGBT, jest dwa razy większy niż dla całej populacji (!).

Raport wskazuje także na wysoki wzrost liczby zaburzeń tożsamości płciowej, m.in. u dzieci. W latach 2018/19 do kliniki GiDS w Londynie, która zajmuje się tzw. zmianami płci u dzieci, zgłosiło się aż 2590 maluchów. 4 lata wcześniej było ich ponad 3 razy mniej. Zgodę na hormonalną zmianę płci otrzymują tam nawet kilkulatki…. Duży wzrost odnotowano także w Szwecji, gdzie do jednego jedynie szpitala w Sztokholmie zgłosiło się w 2016 roku aż 197 dzieci z takimi zaburzeniami.

Polski to też dotyczy…

Wyżej wymienione, alarmujące dane nie wzięły się znikąd. Są efektem ciągłej i długotrwałej propagandy środowisk LGBT, skierowanej w znacznym stopniu do dzieci. Jest ona widoczna w mediach masowego przekazu, ale również w szkołach i przedszkolach poprzez lekcje tzw. seksedukacji. Dzieci są tam oswajane z tzw. różnorodnością seksualną, przedstawianą jako coś dobrego – a później sami zaczynają się identyfikować z tą grupą, zachęcani do eksperymentowania ze swoją orientacją seksualną i płcią.

Jeżeli ktoś właśnie pomyślał, że sytuacja nie dotyczy Polski, to jest w dużym błędzie. Już teraz na tzw. marszach równości w polskich miastach widać wielu młodych ludzi. Dlatego warto, aby rodzice się zastanowili jakiej przyszłości chcą dla swoich dzieci i czyim wpływom chcą je poddać.

Źródła:
https://wpolityce.pl/…lgbt
http://onaion.org.pl/raport…lgbt/

...

Więcej interesujących treści

Czego uczy nas nakaz zabicia Indi Gregory?

Sprawa Indi Gregory od kilku tygodni wstrząsa opinią publiczną na całym świecie. Nie pierwszy raz sąd w Wielkiej Brytanii nakazał zamordowanie chorego dziecka pomimo propozycji

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN