Szukaj
Close this search box.

Składamy się na promowanie zabijania nienarodzonych w TVP

Promocja zabijania nienarodzonych w TVP? Niestety, wygląda na to że tak i to już za kilka dni, podczas festiwalu w Opolu. Wtedy bowiem z desek amfiteatru mamy usłyszeć proaborcyjny zespół Girls on Fire z utworem "Siła kobiet". Utwór dotąd kojarzył się z marszami i manifestacjami radykalnych środowisk lewicowych

Promocja zabijania nienarodzonych w TVP? Niestety, wygląda na to że tak i to już za kilka dni, podczas festiwalu w Opolu. Wtedy bowiem z desek amfiteatru mamy usłyszeć proaborcyjny zespół Girls on Fire z utworem „Siła kobiet”.

Utwór dotąd kojarzył się z marszami i manifestacjami radykalnych środowisk lewicowych, domagających się prawa do mordowania nienarodzonych. To nim próbowano zagłuszać różańce oraz płynącą z megafonów prawdę o aborcji.

Za kilka dni przyjdzie nam zapłacić za to, by utwór ten wybrzmiał podczas festiwalu w Opolu. Dorośli i dzieci usłyszą piosenkę aborcjonistek, które w teledysku pokazują wulgarne i obsceniczne znaki, kojarzące się nieodmiennie z czarnymi protestami, flagę homoseksualistów oraz drwiny z wiary katolickiej. Kobiety parodiują bowiem księży i pokazują się w przebraniu kapłana, z rysunkiem układu rozrodczego z bliżej nieokreślonym patologicznym wygięciem.

Za telewizję publiczną płacimy wszyscy. Mamy więc prawo żądać, by była wolna od chorego radykalizmu. Szczególnie tego w postaci poparcia dla ruchów żądających zabijania określonej grupy osób.

[author] [author_image timthumb=’on’]https://proprawodozycia.pl/wp-content/uploads/2015/10/Karolina-Jurkowska.jpg[/author_image] [author_info]Karolina Jurkowska – Fundacja Pro-Prawo do Życia[/author_info] [/author]

 

...

Więcej interesujących treści

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN