Skandal w Bydgoszczy – wystawa bezprawnie usunięta

22Wystawa antyaborcyjna "Wybierz życie", zorganizowana na Starym Rynku w Bydgoszczy, na mocy umów podpisanych pomiędzy Fundacją PRO- Prawo do Życia a instytucjami miejskimi, została bezprawnie usunięta w drugim dniu ekspozycji. Bydgoscy wolontariusze Fundacji PRO otrzymują wiele zapytań odnośnie usunięcia wystawy od osób, które uważają, iż była ona potrzebna i powinna w dalszym ciągu być eksponowana. Wyrażamy oburzenie faktem złamania wiążących umów i usunięcia wystawy.

22Wystawa antyaborcyjna “Wybierz życie”, zorganizowana na Starym Rynku w Bydgoszczy, na mocy umów podpisanych pomiędzy Fundacją PRO- Prawo do Życia a instytucjami miejskimi, została bezprawnie usunięta w drugim dniu ekspozycji. Bydgoscy wolontariusze Fundacji PRO otrzymują wiele zapytań odnośnie usunięcia wystawy od osób, które uważają, iż była ona potrzebna i powinna w dalszym ciągu być eksponowana. Wyrażamy oburzenie faktem złamania wiążących umów i usunięcia wystawy.

{flike}

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN