Skandal w Bydgoszczy – wystawa bezprawnie usunięta

22Wystawa antyaborcyjna "Wybierz życie", zorganizowana na Starym Rynku w Bydgoszczy, na mocy umów podpisanych pomiędzy Fundacją PRO- Prawo do Życia a instytucjami miejskimi, została bezprawnie usunięta w drugim dniu ekspozycji. Bydgoscy wolontariusze Fundacji PRO otrzymują wiele zapytań odnośnie usunięcia wystawy od osób, które uważają, iż była ona potrzebna i powinna w dalszym ciągu być eksponowana. Wyrażamy oburzenie faktem złamania wiążących umów i usunięcia wystawy.

22Wystawa antyaborcyjna „Wybierz życie”, zorganizowana na Starym Rynku w Bydgoszczy, na mocy umów podpisanych pomiędzy Fundacją PRO- Prawo do Życia a instytucjami miejskimi, została bezprawnie usunięta w drugim dniu ekspozycji. Bydgoscy wolontariusze Fundacji PRO otrzymują wiele zapytań odnośnie usunięcia wystawy od osób, które uważają, iż była ona potrzebna i powinna w dalszym ciągu być eksponowana. Wyrażamy oburzenie faktem złamania wiążących umów i usunięcia wystawy.

{flike}

...

Więcej interesujących treści

polskie towarzystwo ginekologów i położników

Ginekolog = Terminator?

Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników wydało rekomendacje w sprawie zabijania dzieci przed narodzeniem. Chodzi między innymi o bałagan prawny, wywołany jeszcze przez poprzednią partię rządzącą,

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN