Porady aborcyjnego killing teamu – czyli skąd biorą się zwłoki dzieci w oczyszczalniach

Aborcjoniści opublikowali makabryczny poradnik o tym, co można zrobić ze zwłokami dziecka po aborcji pigułkowej w zaawansowanej ciąży – wyrzucić do śmietnika, spłukać w toalecie lub zakopać w ogródku. Jak to jest możliwe, że policja i prokuratura w dalszym ciągu nie ukróciły tego procederu?

Poniżej wypisaliśmy kilka fragmentów ze strony pośredniczek w handlu pigułkami poronnymi:

Może zdarzyć się tak, że płodu nie da się spuścić w toalecie. Każda osoba, w zależności od wysokości własnej ciąży, może starać się ocenić, czy to się da zrobić, czy nie”. 

Wyrzucenie szczątków do śmietnika także jest możliwe. Warto jednak zadbać o to, aby były szczelnie opakowane tak, aby przy wywozie śmieci nic nie wzbudziło podejrzeń osób je wywożących”.

Jeśli podejmiemy decyzję o zakopaniu płodu warto wcześniej się do tego przygotować

Media informują: zwłoki dzieci w oczyszczalniach ścieków

Niestety niektóre kobiety stosują się do tego typu makabrycznych porad i spuszczają zwłoki swoich nienarodzonych dzieci w toalecie. Później media z różnych miejscowości w Polsce informują o makabrycznych odkryciach w oczyszczalniach.

Wypisaliśmy przykładowe tytuły artykułów z portali internetowych:

Ludzki płód w kanalizacji. Makabryczne odkrycie w przepompowni w Sworawie

Złotów: Ludzki płód w ściekach

Makabryczne odkrycie w przepompowni ścieków koło Poddębic. Znaleźli ludzki płód w kanalizacji

W tych tekstach jest wprawdzie adnotacja, że policja rozpoczęła śledztwo w sprawie znalezionych zwłok, ale w dalszym ciągu ani policja ani inne służby nie prowadzą dochodzenia w sprawie źródła problemu, jakim jest zorganizowany handel pigułkami poronnymi w Polsce. Aborcjonistki jawnie łamią prawo i nie spotykają ich żadne konsekwencje. Jeżeli nic się w tej kwestii nie zmieni, w dalszym ciągu będę powtarzać się takie makabryczne odkrycia w oczyszczalniach ścieków.

Źródło: http://aborcyjnydreamteam.pl/…trymestrze/

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN