Szukaj
Close this search box.

Silny, odważny i odpowiedzialny. Dziś tak opisujemy zabójców?

big 1308233773Aborcja jest okrutnym morderstwem. Wobec tej prawdy nie ma żadnego "ale". Aborcjoniści na całym świecie usiłują odwrócić uwagę ludzi od obrazu aborcji poprzez "zagadywanie" tej kwestii, co powoduje trywializowanie tego okrucieństwa. Jak powiedział George Orwell: "Język polityczny został wymyślony po to, by kłamstwa brzmiały ja prawda, a morderstwo było godne szacunku". Dziś zgodnie z tymi wskazówkami działają nie tylko politycy. W USA sieć klinik aborcyjnych "Nortland Family Planning Clinic" wyprodukowała video, w którym komunikuje, że klinika oferuje pomoc osobom, "które zmagają się z tym, by czuć się dobrze same ze sobą, po tym jak dokonały aborcji".

big 1308233773Aborcja jest okrutnym morderstwem. Wobec tej prawdy nie ma żadnego „ale”. Aborcjoniści na całym świecie usiłują odwrócić uwagę ludzi od obrazu aborcji poprzez „zagadywanie” tej kwestii, co powoduje trywializowanie tego okrucieństwa. Jak powiedział George Orwell: „Język polityczny został wymyślony po to, by kłamstwa brzmiały ja prawda, a morderstwo było godne szacunku”. Dziś zgodnie z tymi wskazówkami działają nie tylko politycy. W USA sieć klinik aborcyjnych „Nortland Family Planning Clinic” wyprodukowała video, w którym komunikuje, że klinika oferuje pomoc osobom, „które zmagają się z tym, by czuć się dobrze same ze sobą, po tym jak dokonały aborcji”.

W reklamie korporacji aborcyjnej słyszymy między innymi, że zabicie własnego dziecka „to oznaka siły, odwagi i odpowiedzialności”, a personel kliniki „wierzy w zasadnicze dobro swojej pracy”. Poza tym, że mają w swoich usługach zabijanie dzieci, oferują również niedopuszczenie do uleczenia kobiet z syndromem poaborcyjnym, poprzez uniemożliwienie stanięcia w prawdzie. Ich reklama kończy sie bowiem komunikatem: „Wybór aborcji nie czyni z ciebie złego człowieka. Jeśli potrzebujesz pomocy, by o tym pamiętać, jesteśmy tu dla ciebie.”

Na reklamę kliniki zareagowali nasi przyjaciele z Centrum Reform Bioetycznych (CBR) tworząc „parodię” tego filmu. W zmontowanym przez nich klipie wypowiedzi na temat dobrodziejstwa aborcji przerywane są filmem pokazującym jak ona naprawdę wygląda.

Przedstawiciele koncernu aborcyjnego nie mogli tego znieść i podali CBR do sądu. W swoich zeznaniach mówili o tym, że włożyli mnóstwo wysiłku, aby „destygmatyzować aborcję”, a jeden filmik CBR-u zniweczył ich reputację i spowodował straty finansowe. Wyrok sądu zapadł 15 czerwca 2012 roku. Centrum Reform Bioetycznych proces wygrało.

Prawda broni sie sama. Tylko trzeba ją ukazywać.
____________________

Video CBR’u znajdziesz tutaj. Ostrzegamy, że niektóre sceny są mocno drastyczne.

{flike}

...

Więcej interesujących treści

Kolejne szpitale zabiją dzieci – mamy nowe dane!

W kolejnych polskich szpitalach wykonuje się aborcje z tzw. wskazań psychiatrycznych u matki dziecka. Przyczyną są m.in. depresja, nerwica natręctw, a nawet… uzależnienie od nikotyny.

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN