Senator oskarża nas o faszyzm

plakat hitlerSenator Hatka stwierdziła, że wie, co się wydarzyło podczas Przystanku Woodstock. Według niej członkowie Fundacji Pro-prawo do życia prezentowali "symbole faszystowskie", a "faszyzmu nie wolno promować". Dodała, że jeśli nawet "mam niekompletne informacje", to "lubuska policja w należyty sposób wykonywała swoje obowiązki służbowe".

plakat hitlerSenator Hatka stwierdziła, że wie, co się wydarzyło podczas Przystanku Woodstock. Według niej członkowie Fundacji Pro-prawo do życia prezentowali “symbole faszystowskie”, a “faszyzmu nie wolno promować“. Dodała, że jeśli nawet “mam niekompletne informacje”, to “lubuska policja w należyty sposób wykonywała swoje obowiązki służbowe“.

Fundacja Pro-prawo do życia wystosowała dziś list do senator Heleny Hatki, w którym apeluje o nierozgłaszanie nieprawdziwych informacji i pozostawienie wydawania wyroków sądom.

{flike}

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN