Szukaj
Close this search box.

Seksedukatorzy z Poznania: „nauczyliśmy 100 tysięcy osób robić lewatywę”

Ostrzegamy rodziców przed niebezpiecznymi seksedukatorami! Poznańska grupa LGBT Stonewall, która wchodzi do wielkopolskich szkół, żeby prowadzić tzw. "edukację seksualną" z uczniami, prowadzi na portalu Youtube kanał skierowany głównie do młodych ludzi.

Tematy poszczególnych filmów to m.in.:

Jak zrobić sobie lewatywę przed seksem analnym?”,
Jak zadebiutować w seksie męsko-męskim?”
Kochaj się bezwstydnie. Gadżety dla lesbijek
Aborcja jest ok

Teraz grupa opublikowała post na Facebooku, w którym „chwali się”, że nauczyli robić 100 tys. osób lewatywę przed seksem analnym. W filmach grupy Stonewall występuje m.in. Maciej Gośniowski, striptizer z gejowskich klubów. Jakie inne porady mają dla młodych ludzi?

– Czy ten pierwszy raz musi się odbyć z osobą, z którą jesteśmy w związku? Czy musimy być z tą osobą w relacji?
– Absolutnie nie mogę powiedzieć, że odbywa się on tylko w związku ugruntowanym, stabilnym. Może to być seks w postaci pierwszego razu i jednego razu. Nakierowany na jakieś zaistnienie w ogóle młodej osoby w seksie jednopłciowym
” – to jeden z nadających się w ogóle do zacytowania fragment filmu dot. seksedukacji tej grupy.

Grupa Stonewall organizuje warsztaty seksedukacyjne w wielkopolskich szkołach. Często tego typu zajęcia odbywają się bez udziału nauczycieli z danej placówki. Rodzice muszą być świadomi, że tacy ludzi chcą „seksedukować” ich dzieci.

Źródło: https://www.facebook.com/grupastonewall/...

...

Więcej interesujących treści

swiadoma bezpieczna ja

„Świadoma, bezpieczna ja”, która zabija swoje dziecko

Program „Świadoma, bezpieczna ja” jest pakietem rozwiązań przedstawionym przez Ministerstwo Zdrowia, pod wodzą minister Izabeli Leszczyny. W praktyce jednak pod płaszczykiem „poczucia bezpieczeństwa zdrowotnego kobiet”

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN