Seksedukatorzy popierają tęczowych bandytów

Tzw. edukatorzy seksualni z warszawskiej grupy Ponton zabrali głos w sprawie Michała Sz., który dokonał z kolegami napaści na samochód fundacji Pro-Prawo do Życia i pobił wolontariusza. Okazuje się, że seksedukatorzy popierają działalność jego grupy „stop bzdurom” i są jej wdzięczni….

Oto co można było przeczytać na ich koncie na Facebooku dzień przed aresztowaniem Michała Sz., kiedy policja zatrzymała go i kilka innych osób, którzy sprofanowali warszawskie pomniki. Informacja o pobiciu wolontariusza i zdewastowaniu pojazdu też już była wówczas znana.

Grupa Ponton solidaryzuje się z aktywistkami Stop Bzdurom.
Organizacja ta powstała w odpowiedzi na projekt ustawy “Stop pedofilii”, który w nas, edukatorki seksualne, bezpośrednio uderza. Jesteśmy wdzięczne i wdzięczni młodym osobom, które działają na rzecz równości i sprzeciwiają się bzdurom. Teraz aktywistki spotkały się z zupełnie nieproporcjonalnym do zarzutów potraktowaniem przez policję. (….)
Nie zgadzamy się ani na tę nagonkę, ani na traktowanie walczących o prawa mniejszości aktywistek jak kryminalistów!

„Prześladowany aktywista”, który bije ludzi, demoluje samochód i wyzywa policjantów

Z kolei już po aresztowaniu Michała Sz. seksedukatorzy z Pontonu wstawili logo na tle tęczy LGBT i dodali wpisy:

Za sprzeciwianie się homofobii można teraz dostać dwa miesiące aresztu. Policja przyjechała zabrać aktywistkę Stop Bzdurom (Michał Sz. przedstawia się jako Małgorzata – red.)”

W ostatnich dniach w ramach nagonki na osoby LGBT+ w Polsce przekroczono kolejne granice. Nie zgadzamy się na dyskryminację i łamanie praw człowieka i jako Grupa Ponton zawsze będziemy się solidaryzować z mniejszościami. Wszystkie osoby queerowe, pamiętajcie, że nie jesteście same!

Właśnie w ten sposób seksedukatorzy skomentowali aresztowanie człowieka, który dopuścił się bandyckich czynów, czyli napaści na samochód i pobicia wolontariusza fundacji. Z kolei podczas aresztowania Michał Sz. również był bardzo agresywny i ubliżał policjantom. Na nagraniu dobrze widać, jak wyzywa funkcjonariusza, a ten mówi mu, żeby się uspokoił (link pod artykułem).

Czym zajmuje się grupa Ponton?

Seksedukatorzy Pontonu wchodzą do szkół w Warszawie i w okolicach. Co więcej, prowadzą lekcje bez żadnego nadzoru ze strony nauczycieli. Jedną z „edukatorek” pontonu jest Żenia Aleksandrowa, która sama przyznaje w mediach, że jest poliamorystką, czyli posiada kilku partnerów równocześnie. Ma także kanał na Youtube z jednym ze swoich partnerów, z którym promuje m.in. seks analny i sadomasochizm.

Grupa Ponton od dawna popiera również legalną aborcję i tęczową ideologię. Jak wynika z ich wpisów w mediach społecznościowych działania tęczowych bandytów, którzy atakują działaczy fundacji Pro-Prawo do Życia i niszczą ich mienie są im zatem na rękę.

Źródła:
https://www.facebook.com/grupaponton
https://www.tvp.info/49328521/…wideo

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN