Szukaj
Close this search box.

Seksedukatorzy popierają tęczowych bandytów

Tzw. edukatorzy seksualni z warszawskiej grupy Ponton zabrali głos w sprawie Michała Sz., który dokonał z kolegami napaści na samochód fundacji Pro-Prawo do Życia i pobił wolontariusza. Okazuje się, że seksedukatorzy popierają działalność jego grupy „stop bzdurom” i są jej wdzięczni….

Oto co można było przeczytać na ich koncie na Facebooku dzień przed aresztowaniem Michała Sz., kiedy policja zatrzymała go i kilka innych osób, którzy sprofanowali warszawskie pomniki. Informacja o pobiciu wolontariusza i zdewastowaniu pojazdu też już była wówczas znana.

Grupa Ponton solidaryzuje się z aktywistkami Stop Bzdurom.
Organizacja ta powstała w odpowiedzi na projekt ustawy „Stop pedofilii”, który w nas, edukatorki seksualne, bezpośrednio uderza. Jesteśmy wdzięczne i wdzięczni młodym osobom, które działają na rzecz równości i sprzeciwiają się bzdurom. Teraz aktywistki spotkały się z zupełnie nieproporcjonalnym do zarzutów potraktowaniem przez policję. (….)
Nie zgadzamy się ani na tę nagonkę, ani na traktowanie walczących o prawa mniejszości aktywistek jak kryminalistów!

„Prześladowany aktywista”, który bije ludzi, demoluje samochód i wyzywa policjantów

Z kolei już po aresztowaniu Michała Sz. seksedukatorzy z Pontonu wstawili logo na tle tęczy LGBT i dodali wpisy:

Za sprzeciwianie się homofobii można teraz dostać dwa miesiące aresztu. Policja przyjechała zabrać aktywistkę Stop Bzdurom (Michał Sz. przedstawia się jako Małgorzata – red.)”

W ostatnich dniach w ramach nagonki na osoby LGBT+ w Polsce przekroczono kolejne granice. Nie zgadzamy się na dyskryminację i łamanie praw człowieka i jako Grupa Ponton zawsze będziemy się solidaryzować z mniejszościami. Wszystkie osoby queerowe, pamiętajcie, że nie jesteście same!

Właśnie w ten sposób seksedukatorzy skomentowali aresztowanie człowieka, który dopuścił się bandyckich czynów, czyli napaści na samochód i pobicia wolontariusza fundacji. Z kolei podczas aresztowania Michał Sz. również był bardzo agresywny i ubliżał policjantom. Na nagraniu dobrze widać, jak wyzywa funkcjonariusza, a ten mówi mu, żeby się uspokoił (link pod artykułem).

Czym zajmuje się grupa Ponton?

Seksedukatorzy Pontonu wchodzą do szkół w Warszawie i w okolicach. Co więcej, prowadzą lekcje bez żadnego nadzoru ze strony nauczycieli. Jedną z „edukatorek” pontonu jest Żenia Aleksandrowa, która sama przyznaje w mediach, że jest poliamorystką, czyli posiada kilku partnerów równocześnie. Ma także kanał na Youtube z jednym ze swoich partnerów, z którym promuje m.in. seks analny i sadomasochizm.

Grupa Ponton od dawna popiera również legalną aborcję i tęczową ideologię. Jak wynika z ich wpisów w mediach społecznościowych działania tęczowych bandytów, którzy atakują działaczy fundacji Pro-Prawo do Życia i niszczą ich mienie są im zatem na rękę.

Źródła:
https://www.facebook.com/grupaponton
https://www.tvp.info/49328521/…wideo

...

Więcej interesujących treści

swiadoma bezpieczna ja

„Świadoma, bezpieczna ja”, która zabija swoje dziecko

Program „Świadoma, bezpieczna ja” jest pakietem rozwiązań przedstawionym przez Ministerstwo Zdrowia, pod wodzą minister Izabeli Leszczyny. W praktyce jednak pod płaszczykiem „poczucia bezpieczeństwa zdrowotnego kobiet”

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN