Szukaj
Close this search box.

Seksedukatorka z Holandii współautorką standardów WHO

Kolejną współautorką pro-pedofilskich standardów edukacji seksualnej Światowej Organizacji Zdrowia jest Ineke van der Vlugt. To koordynatorka holenderskiego stowarzyszenia Rutgers odpowiadającego za „uświadamianie” dzieci w tamtejszych szkołach i przedszkolach.

Nic dziwnego, że bardzo pilnie wdraża się tam standardy WHO. Deprawowane są już 4-latki. Jak przyznaje sama Ineke van der Vlugt ”celem jest to, aby do jedenastego roku życia dzieci czuły się dość swobodnie, aby brać udział w dyskusjach dotyczących reprodukcji, bezpiecznego seksu (…)”.

Lekcje są kierowane także do rodziców, aby uczestniczyli oni w deprawacji dzieci. Zdaniem „ekspertów” należy prowadzić z maluchami nieustanne rozmowy o seksie. Ta metoda przynosi już skutek. W artykule(klik) można przeczytać wypowiedzi zaangażowanych w ten proces rodziców.

„ Mówimy o seksie w czasie kolacji” – powiedział jeden z ojców uczestniczący w szkoleniu. Inny rodzic stwierdził, że niedawno odpowiadał na pytania dotyczące homoseksualizmu, które zadał mu jego sześcioletni syn przy kąpieli.

Te standardy i metody uczenia chce się wprowadzać siłą również w Polsce. Jeżeli społeczeństwo na to pozwoli, deprawatorzy wejdą do wszystkich szkół i przedszkoli.

Źródło: http://feminoteka.pl/nauka-o-seksualnosci-w-przedszkolach/

...

Więcej interesujących treści

lgbt w gdańsku

List otwarty do Marszałka Sejmu Szymona Hołowni

Kierownik Centrali Doradczej Urzędu do Spraw Rasowo-Politycznych NSDAP dr Erhardt Wetzel, w swoich wytycznych dotyczących Polski i Polaków z 25 listopada 1939 roku pisał: „Wszystkie

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN