Seksedukacja dla 8-latków: „Od ciebie zależy, kiedy uprawiać seks”

Niemieckie ministerstwo ds. rodziny i centrala ds. edukacji zdrowotnej BZgA są autorami akcji „odważ się!”, która rzekomo ma chronić dzieci w wieku 8-12 lat przed wykorzystywaniem seksualnym. Treści na stronie internetowej wyglądają jak instruktaż pedofilski.

Strona wydaje się na pierwszy rzut oka niegroźna. Jednak kiedy wejdziemy na podstronę „wiedza”, znajdziemy „słowniczek” z wyjaśnionymi pojęciami dla dzieci dot. seksualności. Poniżej wypisaliśmy kilka podanych definicji. Ostrzegamy, nie są dla osób wrażliwych.

Pierwszy raz – Istnieje tyle pierwszych razy, ile istnieje ludzi. Pierwszy raz można się umówić, całować, uprawiać seks i jeszcze wiele innych rzeczy. Seks po raz pierwszy nie musi boleć ani powodować krwawienia. Ty sam decydujesz, kiedy jest dla Ciebie odpowiedni moment na pierwszy raz.

Żołądź – Na czubku penisa znajduje się jego najbardziej wrażliwa część, czyli żołądź. Z reguły jest chroniony napletkiem. Dotykanie żołędzia może być podniecające i przyjemne. Oczywiście, jeśli chłopiec sobie tego życzy.

Piersi – piersi zaczynają rosnąć w okresie dojrzewania i są jednym ze znaków tego, że dziewczynka staje się kobietą. (…) Piersi reagują bardzo wrażliwie na dotyk, co może być bardzo przyjemne i podniecające, kiedy są głaskane z czułością. Oczywiście tylko wtedy, kiedy dziewczyna sobie tego życzy.

Dotyk – Istnieją przyjemne i nieprzyjemne formy dotyku. Wolno Ci decydować, jaki rodzaj dotyku jest miły dla Ciebie i kto może Cię dotykać.

Homoseksualizm – Homo oznacza tyle co: taki sam, podobny. Homoseksualizm jest wtedy, kiedy mężczyzna podziwia lub kocha innego mężczyznę lub kobieta inną kobietę. (…)To jest zupełnie normalne, że niektórzy ludzie są heteroseksualni, a inni homoseksualni. Wcześniej myślano, że chłopcy, którzy są ofiarami wykorzystywania seksualnego stają się gejami. To jest zupełna bzdura.

Pożądanie – Tak samo jak ma się ochotę na czekoladę lub spaghetti, mogą mieć kobiety lub mężczyźni ochotę na seks. Wówczas całe ciało jest podniecone. Wtedy u kobiet pochwa staje się wilgotna a u mężczyzn penis staje się twardy. Pożądanie jest ważne, aby oboje mieli radość z dotykania się i seksu. Jeżeli ktoś nie odczuwa pożądania, wówczas jest to również w porządku i musi być przez innych respektowane.

W tej definicji zastosowano ewidentną manipulację słowami. Słowo Lust ma dwa osobne znaczenia: ochota/chęć lub podniecenie/pożądanie. Pierwsze w ogóle nie musi być związane z seksem. 8-latek z pewnością nie wychwyci różnicy.

Petting – Czule się głaskać, przytulać i się w ten sposób podniecać nazywa się pettingiem. Można się tak również wspólnie doprowadzać do orgazmu bez odbywania stosunku seksualnego i mieć przy tym dużo radości. Petting może być bardzo przyjemny, jeśli oboje tego chcą.

Całowanie z językiem – Przy pocałunku usta się otwierają, a języki zaczynają się ze sobą bawić. Czasami dotykają się bardzo delikatnie, przylegają czule do siebie, innym razem poruszają się szybko i gwałtownie. To zależy od tego, na co oboje mają ochotę.

Takich haseł, które czytają niemieckie dzieci w wieku 8-12 lat, jest na stronie więcej. Promuje się tam jeszcze m.in. masturbację. To, że takie treści są schowane na kolejnych podstronach również może być celowe. Rodzice, którzy pobieżnie patrzą na stronę, mogą nie zauważyć niczego groźnego. Natomiast dziecko, które spędzi na niej więcej czasu, z pewnością na to wejdzie….

Warto pamiętać, że autorem strony jest BZgA, czyli również współautor standardów edukacji seksualnej WHO. Wg tych standardów seksedukatorzy chcą uczyć także polskie dzieci i robią to już m.in. w Warszawie i Gdańsku.

Źródła:
https://www.trau-dich.de/dein-wissen/koerper/
https://www.trau-dich.de/…und-beziehung/

...

Więcej interesujących treści

4 grzechy ciężkie wpisane w in vitro

Zapłodnienie in vitro, będące jeszcze 10 lat temu „gorącym tematem” ze względu na niemoralność tej praktyki, obecnie zdaje się nie być w ogóle omawiane. Warto

Atak feministek na biuro organizacji pro-life w Rzymie

W miniony weekend we Włoszech aktywiści radykalnej lewicy zmobilizowali tysiące kobiet do wyjścia na ulice i maszerowania „przeciwko przemocy”. Jeden z takich przemarszów zorganizowano w

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN