Szukaj
Close this search box.

Seks na pierwszej randce ok? Zobacz, kto promuje edukację seksualną w Polsce!

"Czasami ta chemia i namiętność są tak wyraźne, że nie widzę najmniejszego powodu, dla którego trzeba czekać do 3, 5, 17 randki, albo do deklaracji o ślubie" - mówi psycholog promująca edukację seksualną.

Marta Niedźwiedzka to psycholog wypowiadająca się w mediach jako ekspert od tzw. edukacji seksualnej i sex coach, czyli osoba doradzająca ludziom w sprawach intymnych (m.in. na Youtube).

Niedawno udzieliła wywiadu tygodnikowi „Polityka”. Rozmowę zatytułowano ”Edukacja Seksualna potrzebna bardziej niż jakikolwiek inny przedmiot”. Psycholog chwali w nim deprawacyjne zajęcia według standardów WHO:

Jedyna ideologia, jaką tu widzę, należy do przeciwników edukacji seksualnej. Nasze dzieci rodzą się gotowe do przeżywania seksualności, a gdy zaczynają dojrzewać, wchodzą w seksualność aktywnie jako jej podmiot.

Jej zdaniem wszystkie dzieci powinny uczyć się o seksie.

Edukacja seksualna w szkole jest bardziej niezbędna niż jakikolwiek inny przedmiot, wyłączywszy podstawy algebry, pisania, czytania i języków obcych.” – twierdzi.

Na pytanie dziennikarki„Skoro obowiązkowa, to od kiedy?” odpowiada: My, edukatorzy seksualni, mówimy: jak najwcześniej.” Psycholog uważa również, że rodzice mają często zbyt małą wiedzę i uświadamianie dzieciom powinno się powierzać ekspertom. Takie myślenie jest prostą drogą do wprowadzenia obowiązkowej seksedukacji. Działa ona już m.in. w Niemczech, gdzie rodzice nie mają prawa wypisywać swoich pociech z tych lekcji.

Małe dzieci są na tych zajęciach uczone o masturbacji. W tym Marta Niedźwiedzka również nie widzi nic niewłaściwego.

„Tak, z małymi dziećmi należy rozmawiać o masturbacji w sposób właściwy dla ich wieku. Czteroletnie dzieci dotykają swoich genitaliów i to jest normalna faza rozwojowa.” – mówi w wywiadzie dla „Polityki”

„Mama nas uczyła, że seks dopiero od trzeciej randki”

Poza promowaniem edukacji seksualnej dla jak najmłodszych dzieci, Marta Niedźwiedzka doradza ludziom na Youtubie jako seks coach.

Czego można się od niej dowiedzieć? M.in. tego, że z seksem nie trzeba czekać do trzeciej randki.

W odcinku zatytułowanym „seks na pierwszej randce” mówi:

To jest spory dylemat, bo mama nas uczyła, żeby być grzecznymi i nie ma seksu wcześniej niż na trzeciej randce. Faceci też to wiedzą, jest to „reguła” – ja nie wiem czy to na pewno działa.

Ja w ogóle nie wiem, czy jakieś reguły jeśli chodzi o seks działają.Czasami rzeczy są tak ewidentne i czasami ta chemia i namiętność, które ludzie czują są tak wyraźne, że nie widzę najmniejszego powodu, dla którego trzeba by czekać do 3 – 5, 17 randki, albo do deklaracji o ślubie” – mówi sex coach Marta Niedźwiedzka.

Właśnie tacy ludzie promują edukację seksualną w Polsce. Jeśli rodzice nie zaprotestują, to dzieci mogą skończyć naukę z jeszcze gorszymi poglądami.

Fundacja Pro-Prawo do Życia rozpoczęła inicjatywę ustawodawczą „Stop Pedofilii”. Na stronie stoppedofilii.pl można dowiedzieć się więcej na temat akcji i zgłosić się do pomocy przy zbiórce podpisów. Nie zgadzajmy się na deprawację dzieci!

źródła:
www.miastokobiet.pl/niedzwiecka-o-seksie/
https://www.polityka.pl/…-przedmiot.read

...

Więcej interesujących treści

Jak zostać odpowiedzialnym mężczyzną?

Działacz Fundacji Pro-Prawo do Życia Bawer Aondo-Akaa mówi o tym, jak zostać odpowiedzialnym mężczyzną. Podkreśla przy tym znaczenie stawania w obronie słabszych. Dobrym przykładem są

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN