Szukaj
Close this search box.

Samochód „Stop pedofilii” pod LO nr 12 we Wrocławiu

Przed świtem o 6:00 rano ustawiliśmy przy wejściu do LO nr 12 we Wrocławiu samochód "Stop pedofilii".

Jest to odpowiedź na zaplanowaną w tej szkole indoktrynację uczniów na rzecz różnych dewiacji seksualnych. Akcja jest zorganizowana w ramach działań założonej przez Roberta Biedronia Kampanii Przeciw Homofobii.

Obserwując kraje zachodnie, można się przekonać, że pierwszym celem lobby LGBT są dzieci tuż przed progiem dorosłości. Deprawacja dzieci młodszych odbywa się na kolejnym etapie. Dzieci, które nie doświadczają mądrej miłości i opieki ze strony rodziców, łatwo dają się nabrać na puste słowa o miłości oraz tolerancji lewicowych ideologów.

Niszczenie niewinności dzieci, niechciane ciąże, masowe aborcje, zaburzenia psychiczne, samobójstwa to tylko niektóre z owoców rewolucji seksualnej, przeprowadzonej w umysłach młodzieży. Te ostatnie skutki nie mogą być efektem rzekomej homofobii, o którą lobby LGBT oskarża społeczeństwo, gdyż w krajach od lat akceptujących homoseksualizm, takich jak Holandia, Dania czy Szwecja, liczba homoseksualnych samobójców jest nieproporcjonalnie wysoka.

Otrzymaliśmy wiadomość mailową od jednego z rodziców, którego dziecko uczęszcza do tej szkoły. Sprzeciwia się on ideologii LGBT, chce chronić przed nią swoje dziecko i poprosił nas o interwencję. Warto dodać, że na zebraniach rodzicielskich nie było o „tęczowym piątku” żadnych informacji. Wygląda na to, że dyrekcja szkoły bała się krytyki i nie chciała nagłaśniać tego tematu.

Czy dyrekcja i nauczycie LO 12 mają świadomość odpowiedzialności za los tego pokolenia?

Źródło: https://www.homoseksualizm.edu.pl/…samobojstwa

...

Więcej interesujących treści

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN