Szukaj
Close this search box.

Została zgwałcona i zabiła swoje dziecko. Już za tydzień przyjeżdża do Polski

Na zaproszenie Fundacji Pro-Prawo do życia w dniach 16-20 października odwiedzi Polskę Salome Irene van der Wende. Podczas cyklu spotkań podzieli się poruszającym świadectwem osoby, która zamordowała swoje dziecko.

Na zaproszenie Fundacji Pro-Prawo do życia w dniach 16-20 października odwiedzi Polskę Salome Irene van der Wende. Podczas cyklu spotkań podzieli się poruszającym świadectwem osoby, która zamordowała swoje dziecko.

Salome Irene pochodzi z Holandii. Gdy była młodą dziewczyną została brutalnie zgwałcona. Niedługo potem dowiedziała się, że jest w ciąży. Poszła do tzw. „kliniki” aborcyjnej, gdzie zabito jej dziecko.

Przez wiele lat nie zdawała sobie sprawy z tego, co się wydarzyło. Pewnego dnia zobaczyła zdjęcie 8 tygodniowego dziecka, które poddano aborcji. Jej własne dziecko, które pozbawiła życia dokonując aborcji, było nawet starsze od tego na zdjęciu. Przeżyła szok. Przez trzy dni płakała leżąc na podłodze w salonie. Dopiero wtedy dotarło do niej, co zrobiła.

Teraz Salome Irene jeździ po całym świecie i dzieli się swoją historią z tysiącami słuchaczy. Na zaproszenie Fundacji Pro-Prawo do życia w dniach 16-20 października odwiedzi Polskę.

Spotkania odbędą się:

16 października – Warszawa, Szkoła Główna Handlowa, godz. 20:00, „Biznes aborcyjny – jak to wygląda od środka?”. Organizator: ASK Soli Deo UWAGA! Spotkanie planowane w Szkole Głównej Handlowej zostało zablokowane przez gospodarza miejsca. W terminie spotkania przed siedzibą SGH odbędzie się protest z udziałem Salome Irene van der Wende.

17 października – Łomianki, Instytut Studiów nad Rodziną ul. Baczyńskiego 9, godz. 19:00. Organizator: Społeczny Komitet Obchodów Narodowego Dnia Życia

18 października – Kraków, Uniwersytet Papieski ul. Bernardyńska 3, sala 216, godz. 19:00

19 października Wrocław, Centrum Naukowej Informacji Medycznej, ul. Marcinkowskiego 2-6, godz. 17:30. Seminarium dla studentów Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Prelegenci: dr Wiesława Stefan (terapeutka, autorka publikacji nt. życia małżeńskiego i rodzinnego) oraz Salome Irene van der Wende. Temat: „Aborcja i co dalej? Problem syndromu poaborcyjnego”. Organizatorzy: Studenckie Koło Naukowe Bioetyki przy UM we Wrocławiu oraz Katolicka Wspólnota Studentów Medycyny.
UWAGA! W związku z haniebnym odwołaniem wykładu przez rektura Uniwersytetu Medycznego dzień przed, zapraszamy na spotkanie w sali wykładowej byłego szpitala o.o. Bonifratrów przy ul.Traugutta 57  (wejście przez Aptekę O.O Bonifratrów) o godzinie 18:00.

20 października – Rzeszów, Parafia św. Jadwigi, ul. Rejtana 21, godz. 18:45

Wstęp wolny. Każde spotkanie będzie tłumaczone na język polski.

 

...

Więcej interesujących treści

lgbt w gdańsku

List otwarty do Marszałka Sejmu Szymona Hołowni

Kierownik Centrali Doradczej Urzędu do Spraw Rasowo-Politycznych NSDAP dr Erhardt Wetzel, w swoich wytycznych dotyczących Polski i Polaków z 25 listopada 1939 roku pisał: „Wszystkie

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN