Szukaj
Close this search box.

Sąd w Kanadzie: 14-latka może zmienić płeć bez zgody rodziców

Sąd kanadyjskiej prowincji Kolumbia Brytyjska orzekł, że ojciec 14-latki nie może zakazać córce zmiany płci za pomocą hormonów. „Kompletność dowodów dotyczących potrzeb medycznych przekonuje mnie, że kuracja hormonalna nie powinna być odkładana w czasie” - powiedział sędzia Gregory Bowden.

Powodem zaburzeń dziewczynki jest depresja, na którą zapadła po rozwodzie rodziców. Przeszła kilka prób samobójczych. Kiedy była w 7. klasie zobaczyła w szkole film promujący transpłciowość. Wówczas ścięła długie włosy i zdecydowała, że zostanie chłopcem. Nauczyciele skierowali ją do aktywistki LGBT doradzającej dzieciom, które mają problemy z tożsamością płciową. Ta wysłała dziewczynkę na kurację testosteronem.

Odradzanie kuracji to przemoc domowa

Sędzia mówiąc o niej  używał męskiego zaimka osobowego. Stwierdził też, że traktowanie jej jako dziewczyny lub odradzanie zmiany płci jest stosowaniem przemocy: „Każda próba przerwania kuracji lub zwracanie się do A. B. żeńską formą gramatyczną powinno być odbierane jako przemoc domowa, na podstawie ustawy o prawie rodzinnym” – stwierdził sędzia Bowden.

Widać jak na dłoni, że dziewczyna padła ofiarą lobby, które opanowało już w Kanadzie edukację i sądy. Jeżeli polskie społeczeństwo nie sprzeciwi się wprowadzaniu deprawacji w szkołach, niedługo może być tutaj podobnie.

Jak temu przeciwdziałać można dowiedzieć się na stronie stoppedofilii.pl

źródło:

https://www.lifesitenews.com/news/canadian-judge-rules-dad-cant-stop-14-year-old-daughter-from-transitioning-into-boy

...

Więcej interesujących treści

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN