Sąd uznał, że wolność słowa jest ważniejsza od treści pasujących partii Razem!

Działacze partii Razem w dalszym ciągu prześladują obrońców życia, zakłamując prawdę o aborcji, zagłuszając pikiety oraz zgłaszając prolajferów na policję.Tym razem jedna z działaczek proaborcyjnych poczuła się "poszkodowana" plakatem trzymanym podczas pikiety

Działacze partii Razem w dalszym ciągu prześladują obrońców życia, zakłamując prawdę o aborcji, zagłuszając pikiety oraz zgłaszając prolajferów na policję. Tym razem jedna z działaczek proaborcyjnych poczuła się “poszkodowana” plakatem trzymanym podczas pikiety. Na banerze była informacja, że w szpitalu im. Rydygiera w Krakowie zabija się nienarodzone dzieci.

Sąd jednak nie uznał argumentacji działaczki chcącej ograniczyć wolność słowa jedynie do treści proaborcyjnych i przypomniał, że nadal każdy z nas ma prawo do szerzenia własnych przekonań, co zresztą mieści się w Konstytucji, o której przestrzeganie również walczą Razemici. Czyżby wybiórczo?

 

[author] [author_image timthumb=’on’]https://proprawodozycia.pl/wp-content/uploads/2015/10/Karolina-Jurkowska.jpg[/author_image] [author_info]Karolina Jurkowska – wolontariuszka w Fundacji Pro-Prawo do Życia[/author_info] [/author]

 

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN