Rzecznik poświęcił dzieci dla posady

pikieta6Dziś z okazji zakończenia Roku Janusza Korczaka Rzecznik Praw Dziecka Marek Michalak organizuje kongres Praw Dziecka.  Według niego życie dzieci poczętych może mieć "charakter polityczny", a więc nie warto ich chronić, bo decyzje polityczne mogą dotknąć i jego. Korczak poświęcił życie dla dzieci. Michalak poświęcił dzieci dla posady.

pikieta6Dziś z okazji zakończenia Roku Janusza Korczaka Rzecznik Praw Dziecka Marek Michalak organizuje kongres Praw Dziecka.  Według niego życie dzieci poczętych może mieć “charakter polityczny”, a więc nie warto ich chronić, bo decyzje polityczne mogą dotknąć i jego. Korczak poświęcił życie dla dzieci. Michalak poświęcił dzieci dla posady.

Pikietowaliśmy dziś przed Belwederem, gdzie odbywał się kongres. Liczymy na to, że Marek Michalak skonfrontuje swoje podejście z rzeczywistością. Zabijanie dzieci jest sprawą poważną, a Rzecznik powołany jest do tego, by chronić dzieci od poczęcia.

Marek Michalak uchyla się od wypełniania swoich ustawowych zobowiązań. Wygląda więc na to, że nie odpowiadają mu obowiązki zawodowe. Chyba czas zrezygnować z posady, za którą podatnicy płacą pieniędzmi, a dzieci życiem.

{flike}
{vsig}galerie/pikiety/BelwederRPD4grudnia2012{/vsig}

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN