Rusza StronaZycia.pl!

Fundacja Pro – Prawo do Życia tworzy nowy serwis internetowy. Portal będzie skupiał informacje na temat ochrony życia i dzieci. Będzie przybliżać czytelnikom wydarzenia z Polski i z zagranicy. Redakcja serwisu ma ten sam cel co sama Fundacja – dotrzeć z prawdą o aborcji i krzywdzie dzieci do jak najszerszego grona odbiorców i sprawić by zabijanie bezbronnych było czymś nie do pomyślenia.

Nowy serwis łączy w sobie takie moduły jak: kanał wiadomości dotyczących aborcji, kanał wiadomości dotyczących deprawacji dzieci, baza wiedzy, dwa kanały wideo, publicystyka, strona z petycjami w najważniejszych sprawach i kanały umożliwiające zaangażowanie wolontariuszy. W kolejnych miesiącach portal będzie uzupełniany o zupełnie nowe funkcjonalności.

StronaZycia.pl ma dostarczać rzetelnych, sprawdzonych informacji, motywować do działania i w efekcie ratować życie dzieci.

Stałych czytelników dotychczasowych stron internetowych Fundacji uspokajamy: wszystkie adresy, które znacie będą kierowały Was w odpowiednie miejsca na nowym portalu!

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN