Różaniec wynagradzający za grzech dzieciobójstwa – relacja z Tarnowa

Każdego 12-ego dnia miesiąca o godzinie 15:00 w Tarnowie mieszkańcy miasta i wolontariusze Fundacji Pro-Prawo do życia spotykają się na wspólnej modlitwie wynagradzającej za grzech aborcji. Dzieje się tak już od kilku lat.

W grudniu także byliśmy obecni na Placu Sobieskiego. Mimo panującego mrozu odmawialiśmy wspólnie Różaniec i pokazywaliśmy zdjęcia ofiar dzieciobójstwa, potocznie nazywanego aborcją.

Widzieliśmy, że wiele młodych osób reagowało w prześmiewczy sposób na widok banerów i modlących się ludzi. Niektórzy przystawali na chwilę, przyglądali się banerom. Najgorsza w takich chwilach jest obojętność tych, którzy odwracają wzrok, nie chcąc przyjąć do wiadomości, jak wielka jest skala procederu aborcji. A przecież miarą naszego człowieczeństwa jest stosunek do najsłabszych istot ludzkich, w tym szczególnie do nienarodzonych dzieci.

Mamy jednak świadomość, że najważniejsza dla nawrócenia takich osób jest łaska Boża, o którą się dla nich zawsze modlimy. Prosimy też wszystkich ludzi dobrej woli o modlitwę za nas, za całą Fundację oraz o dobre owoce naszych działań. I oczywiście jak zawsze zapraszamy do aktywnego zaangażowania się w walkę z aborcją!

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN