Szukaj
Close this search box.

Różaniec w Zgorzelcu – relacja

Dnia 10 lutego 2018 roku w Zgorzelcu po raz pierwszy odbył się Różaniec w intencji odnowy moralnej Narodu Polskiego. Pomimo nieprzychylnej pogody i zimna, zebraliśmy się gronie około 50 osób. Pomnik Millenium stanowi miejsce obchodów różnych rocznic i świąt.

Dnia 10 lutego 2018 roku w Zgorzelcu po raz pierwszy odbył się Różaniec w intencji odnowy moralnej Narodu Polskiego. Pomimo nieprzychylnej pogody i zimna, zebraliśmy się gronie około 50 osób.

Pomnik Millenium stanowi miejsce obchodów różnych rocznic i świąt. Od ubiegłego roku jest niestety również i miejscem zgromadzenia zwolenników dzieciobójstwa, czyli tzw „czarnych protestów”. Dlatego zebraliśmy się wspólnie do modlitwy, by zadośćuczynić Panu Bogu za odbywające się w tym miejscu skandaliczne wydarzenia. Mieszkańcy Zgorzelca nie pozostaną bierni na propagowanie aborcji.

[author] [author_image timthumb=’on’]https://proprawodozycia.pl/wp-content/uploads/2018/02/paweł-rębisz.jpg[/author_image] [author_info]Paweł Rębisz – Fundacja Pro-Prawo do Życia; koordynator komórki Zgorzelec[/author_info] [/author]

 

...

Więcej interesujących treści

Wyrok

KOMENTARZ DO WYROKU

Przeprosiny

Przepraszam osoby uznane za pokrzywdzone przez Sąd Rejonowy w Gdańsk-Południe w sprawie II K 194/21. Mariusz Dzierżawski

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN