Różaniec pod szpitalem w Poznaniu

W sobotę 17 lutego, odbyła się pikieta z różańcem pod Ginekologiczno-Położniczym Szpitalem Klinicznym w Poznaniu. Patrząc na historię świata możemy zauważyć, że szatan zawsze domagał się składania mu ofiar z ludzi. Jak czytamy w Starym Testamencie, dzieci ginęły składane w ofierze Molochowi.

W sobotę 17 lutego, odbyła się pikieta z różańcem pod Ginekologiczno-Położniczym Szpitalem Klinicznym w Poznaniu.

Patrząc na historię świata możemy zauważyć, że szatan zawsze domagał się składania mu ofiar z ludzi. Jak czytamy w Starym Testamencie, dzieci ginęły składane w ofierze Molochowi. Teraz w Polsce bestialstwo trwa dalej. Tylko w tym jednym szpitalu w ciągu siedmiu lat zamordowano w wyniku aborcji 239 nienarodzonych dzieci.

Na to barbarzyństwo nie możemy być obojętni, 24 marca organizujemy kurs dla wszystkich chętnych, by się zaangażować. Zapisy odbywają się TUTAJ.

Dziękuję uczestnikom, a szczególnie członkom Narodowego Odrodzenia Polski za pomoc przy organizacji pikiety.

[author] [author_image timthumb=’on’]https://proprawodozycia.pl/wp-content/uploads/2015/08/Adam-Brawata.jpg[/author_image] [author_info]Adam Brawata – koordynator regionalny w Fundacji Pro-Prawo do Życia[/author_info] [/author]

 

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN