Szukaj
Close this search box.

Różaniec i prelekcja pro-life w Olkuszu! Zaproś nas do swojego miasta!

W sobotę, 12 marca w Olkuszu ponad 70 osób modliło się o powstrzymanie aborcji oraz w intencji zadośćuczynienia za grzechy przeciwko poczętemu życiu. Modlono się też o pokój w Ukrainie, w Polsce i na całym świecie. Po modlitwie miała miejsce prelekcja, którą poprowadziliśmy z ramienia Fundacji Pro-prawo do życia.

Uczestnicy mogli dowiedzieć się, czym jest aborcja, jak z nią walczyć, jak argumentować swoje stanowisko oraz w jaki sposób można działać razem z nami. Ta wiedza jest niezwykle potrzebna szczególnie teraz, bo walka z aborcją jest tak naprawdę walką i wołaniem o pokój. Nie może być trwałego pokoju na świecie oraz w żadnym państwie, które dopuszcza mordowanie swoich najsłabszych członków. Ojciec Pio mówił, że jeśli świat zaprzestałby wykonywania aborcji chociaż na jeden dzień, to Pan Bóg udzieliłby nam pokoju.

Walczmy zatem niezłomnie i wytrwale, ratując dzieci oraz budując cywilizację życia i pokoju. Dziękujemy wszystkim uczestnikom modlitwy i spotkania w Olkuszu za obecność!

Jeśli chcieliby Państwo, aby także w Waszym mieście odbyła się podobna prelekcja i modlitwa różańcowa prosimy o kontakt z nami.

...

Więcej interesujących treści

mezczyzna

Jestem ojcem zabitego dziecka

Jestem ojcem martwego dziecka. Ostatnio codziennie to do mnie wraca, choć minęło już tyle lat.

donald tusk

Kto jest autorem aborcyjnej polityki Donalda Tuska?

„Wszystkie środki, które służą ograniczaniu rozrodczości, powinny być tolerowane albo popierane. Spędzanie płodu
[aborcja]
musi być na pozostałym obszarze Polski niekaralne. Środki służące do

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN