Różaniec i prelekcja pro-life w Olkuszu! Zaproś nas do swojego miasta!

W sobotę, 12 marca w Olkuszu ponad 70 osób modliło się o powstrzymanie aborcji oraz w intencji zadośćuczynienia za grzechy przeciwko poczętemu życiu. Modlono się też o pokój w Ukrainie, w Polsce i na całym świecie. Po modlitwie miała miejsce prelekcja, którą poprowadziliśmy z ramienia Fundacji Pro-prawo do życia.

Uczestnicy mogli dowiedzieć się, czym jest aborcja, jak z nią walczyć, jak argumentować swoje stanowisko oraz w jaki sposób można działać razem z nami. Ta wiedza jest niezwykle potrzebna szczególnie teraz, bo walka z aborcją jest tak naprawdę walką i wołaniem o pokój. Nie może być trwałego pokoju na świecie oraz w żadnym państwie, które dopuszcza mordowanie swoich najsłabszych członków. Ojciec Pio mówił, że jeśli świat zaprzestałby wykonywania aborcji chociaż na jeden dzień, to Pan Bóg udzieliłby nam pokoju.

Walczmy zatem niezłomnie i wytrwale, ratując dzieci oraz budując cywilizację życia i pokoju. Dziękujemy wszystkim uczestnikom modlitwy i spotkania w Olkuszu za obecność!

Jeśli chcieliby Państwo, aby także w Waszym mieście odbyła się podobna prelekcja i modlitwa różańcowa prosimy o kontakt z nami.

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN