Rośniemy w siłę! Wrocław się szkoli!

wroclaw kurs 2015-02-21

21. lutego 2015 roku we Wrocławiu odbyło się kolejne szkolenie Fundacji Pro-Prawo do Życia. Jako uczestnicy poznaliśmy skuteczne metody potrzebne do powstrzymania procederu aborcji. Otrzymaliśmy również odpowiedzi na wiele nurtujących nas pytań w kwestii skutecznego działania na rzecz obrony życia.


Pierwszy raz miałam okazję uczestniczyć w kursie dla prolajferów i muszę przyznać, że dzięki niemu wiem teraz lepiej, jak rozmawiać z aborcjonistami. Poziom merytoryczny kursu był wysoki, a prowadzący świetnie przygotowani. Podjęłam również wtedy ostateczną decyzję: będę działać dla Fundacji i bronić nienarodzonych!


Dobrze, że kursy Fundacji Pro-Prawo do Życia cieszą się popularnością w całej Polsce, gdyż nasze działania są bardzo potrzebne w dzisiejszych czasach – zwłaszcza, gdy media ukrywają prawdę o aborcji i działają na korzyść przemysłu aborcyjnego. Często zdarza się, że właśnie nasze pikiety czy wystawy otwierają ludziom oczy i pokazują prawdziwe oblicze tego zbrodniczego „zabiegu”. Zapraszamy więc na kolejne szkolenia pro-life.


Najbliższe kursy odbędą się 7. marca w Lesznie i Sędziszowie, a 14. marca – w Kaliszu, Garwolinie i Krakowie. Zapisz się już dziś, wypełniając formularz dostępny na https://proprawodozycia.pl/index.php/rekrutacja/kursy-dla-proliferow.


Wstąp do Armii Obrońców Życia!

Magdalena Trutowska

{flike} 

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN