Szukaj
Close this search box.

Rośnie liczba ofiar aborcyjnego „kompromisu”

Do Sejmu trafiło podpisane przez premier Szydło sprawozdanie Rady Ministrów z wykonania ustawy aborcyjnej w roku 2014.

Do Sejmu trafiło sprawozdanie Rady Ministrów z wykonania ustawy aborcyjnej w roku 2014. Według danych rządowych, w polskich szpitalach w roku 2014, zabito 977 dzieci, o 226 więcej niż w roku 2013. Większość ofiar to dzieci podejrzane o chorobę lub wadę genetyczną. Na tej podstawie wykonano 927 wyroków śmierci.

Liczba ofiar krwawego kompromisu rośnie z roku na rok. Mordowane są dzieci, deprawowani lekarze i położne, łamane sumienia rodziców. Mimo to nie brakuje ludzi, zwłaszcza wśród przedstawicieli władzy, mówiących o „dobrym kompromisie”.

Sprawozdanie za rok 2014, dotyczy zbrodni popełnianych za zgodą poprzednich rządców Polski. Jednak mordowanie dzieci w polskich szpitalach trwa. Od połowy listopada 2015 roku odpowiedzialność za to ponosi rząd Beaty Szydło. To wprawdzie nie PiS pozwolił na zabijanie niepełnosprawnych dzieci, ale to PiS, mając większość parlamentarną pozwalającą na powstrzymanie zabijania, nie robi nic w tym kierunku.

Przypadek małego Wiktora, który przeżył aborcję, ale został porzucony na śmierć w szpitalu przy Madalińskiego, jest ilustracją tej odpowiedzialności. Każdego dnia w polskich szpitalach zabija się troje dzieci. Od czasu przejęcia władzy ponosicie za to odpowiedzialność. Czy zdajecie sobie z tego sprawę Państwo Ministrowie i Prezesi?

[author] [author_image timthumb=’on’]http://www.proprawodozycia.pl/wp-content/uploads/2015/10/MD.jpg[/author_image] [author_info]Mariusz Dzierżawski – członek zarządu Fundacji Pro-prawo do życia[/author_info] [/author]

źródło: https://bip.kprm.gov.pl/kpr/bip-rady-ministrow/informacje-i-sprawozda/2918,informacje.html

...

Więcej interesujących treści

Kolejne szpitale zabiją dzieci – mamy nowe dane!

W kolejnych polskich szpitalach wykonuje się aborcje z tzw. wskazań psychiatrycznych u matki dziecka. Przyczyną są m.in. depresja, nerwica natręctw, a nawet… uzależnienie od nikotyny.

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN