Rodzic z niepełnosprawnym dzieckiem celem dla aborcjonistów!

W ostatnim czasie na Wrocławskim rynku odbyły się pikiety w ramach akcji „Szpitale bez aborterów” oraz Publiczne Różańce o odnowę Moralną Narodu Polskiego. Bezczelność, złość i zakłamanie lewaków przekracza coraz dalsze granice. Nic sobie nie robią z prawa. Organizują nielegalne zgromadzenia.

W ostatnim czasie na Wrocławskim rynku odbyły się pikiety w ramach akcji „Szpitale bez aborterów” oraz Publiczne Różańce o odnowę Moralną Narodu Polskiego.

Bezczelność, złość i zakłamanie lewaków przekracza coraz dalsze granice. Nic sobie nie robią z prawa. Organizują nielegalne zgromadzenia. Wzywają policjantów, aby zakazali nam pokazywania prawdy o aborcji, bo „przeszkadza”. Ostatnio nawet zagłuszali, za pomocą megafonów, Publiczny Różaniec, a matka z chorym dzieckiem na wózku była atakowana, ponieważ urodziła!

Dla anarchistów modląca się matka z niepełnosprawnym dzieckiem jest na celowniku. Prawa kobieta nie raczyła skorzystać z możliwości zabicia dziecka. Podczas rewolucji francuskiej głoszono: „Nie ma wolności dla wrogów wolności”. Jak widać to hasło wciąż krąży w umysłach lewicowych propagandzistów. Rewolucjoniści francuscy topili przeciwników na barkach w Loarze, czy ich obecni poplecznicy są lepsi?

 

[author] [author_image timthumb=’on’]https://proprawodozycia.pl/wp-content/uploads/2015/08/Adam-Brawata.jpg[/author_image] [author_info]Adam Brawata – koordynator regionalny w Fundacji Pro – Prawo do Życia[/author_info] [/author]

 

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN