Szukaj
Close this search box.

„Rób dobro, a unikaj zła” – różaniec w Jeleniej Górze

W sobotę, 13 stycznia o godz. 14.00, w Jeleniej Górze obył się Publiczny Różaniec o Odnowę Moralną Narodu Polskiego. Zgromadzenie miało miejsce w centrum miasta, na Placu Ratuszowym. Lokalizacja nie była przypadkowa. Chcieliśmy modlitwą zadośćuczynić Bogu za odbywające się w tym miejscu tzw. „czarne protesty”.

W sobotę, 13 stycznia o godz. 14.00, w Jeleniej Górze obył się Publiczny Różaniec o Odnowę Moralną Narodu Polskiego. Zgromadzenie miało miejsce w centrum miasta, na Placu Ratuszowym. Lokalizacja nie była przypadkowa. Chcieliśmy modlitwą zadośćuczynić Bogu za odbywające się w tym miejscu tzw. „czarne protesty” i zabijane w wyniku aborcji dzieci w Wojewódzkim Centrum Szpitalnym Kotliny Jeleniogórskiej.

Sumienie mówi każdemu człowiekowi: „Rób dobro, a unikaj zła”. Jeśli ktoś chce wbrew temu skrzywdzić innego człowieka, to zadaniem państwa jest ochrona tego obywatela przed krzywdą. Nieważne, kto jest agresorem: czy zamaskowany bandyta z pistoletem, czy proaborcyjny aktywista. Agresora odizolowuje się od społeczeństwa i resocjalizuje po to, aby wstrząśnięty karą wszedł w siebie i wrócił na dobrą drogę, również dla ogółu społeczeństwa, który winien być od złych wpływów uchroniony.

Na zachodzie mordowane są setki tysięcy nienarodzonych dzieci rocznie i prowadzi się bezrefleksyjną islamizację krajów. Ich zguba łatwa jest do przewidzenia. Jedynie powrót do praktykowania tradycyjnych wartości katolickich może uratować państwo Polskie przed podzieleniem losu krajów zachodnich.

[author] [author_image timthumb=’on’]https://proprawodozycia.pl/wp-content/uploads/2015/08/Adam-Brawata.jpg[/author_image] [author_info]Adam Brawata – koordynator regionalny w Fundacji Pro-Prawo do Życia[/author_info] [/author]

 

...

Więcej interesujących treści

Wyrok

KOMENTARZ DO WYROKU

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN