Relacja z pikiety w Bydgoszczy

W niedzielę 17 września w Bydgoszczy odbyła się kolejna pikieta w obronie życia. Podchodziły do nas różne osoby i dziękowały za naszą inicjatywę. Do pikiety dołączali rodzicie z dziećmi, m.in. działacze z organizacji narodowych. Akcja przebiegła spokojnie, bez incydentów. Podchodziły do nas także osoby chętne do złożenia podpisu pod projektem o zakazie aborcji.

W niedzielę 17 września w Bydgoszczy odbyła się kolejna pikieta w obronie życia. Podchodziły do nas różne osoby i dziękowały za naszą inicjatywę. Do pikiety dołączali rodzice z dziećmi, m.in. działacze z organizacji narodowych.

Akcja przebiegła spokojnie, bez incydentów. Podchodziły do nas także osoby chętne do złożenia podpisu pod projektem o zakazie aborcji. Dziękujemy wszystkim obecnym i zapraszamy na kolejną pikietę już w październiku.

 

[author] [author_image timthumb=’on’]https://proprawodozycia.pl/wp-content/uploads/2017/09/anna-nadtoczy.jpg[/author_image] [author_info]Anna Maria Nadtoczy – koordynator bydgoskiej komórki Fundacji Pro-prawo do życia[/author_info] [/author]

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN