Szukaj
Close this search box.

Relacja z pikiety w Bełchatowie

Dnia 18.03.2015 r. w godz. 15:30 - 16:30 odbyła się w Bełchatowie obok biura poselskiego PO pikieta antyaborcyjna. Uczestnicy jej nie zgadzali się na tzw. "kompromis aborcyjny" w naszym kraju. To właśnie w wyniku niego w polskich szpitalach w przeciągu roku ginie ponad 1000 dzieci!

Dnia 18.03.2015 r. w godz. 15:30 – 16:30 odbyła się w Bełchatowie obok biura poselskiego PO pikieta antyaborcyjna. Uczestnicy jej nie zgadzali się na tzw. „kompromis aborcyjny” w naszym kraju. To właśnie w wyniku niego w polskich szpitalach w przeciągu roku ginie ponad 1000 dzieci!
Niestety na taki stan rzeczy godzi się obecny prezydent RP – Bronisław Komorowski, który właśnie wywodzi się z PO. Z jednej strony pokazuje się dziećmi z zespołem Downa i robi z nimi kotyliony z okazji Święta Niepodległości, z drugiej zaś nie widzi przeszkód żeby te same dzieci pozwolić zabijać w najwcześniejszym etapie ich rozwoju. MY TAKIEGO PREZYDENTA NIE CHCEMY!
Podczas pikiety zbieraliśmy również podpisy pod rejestracją komitetu STOP ABORCJI, byśmy mogli w przyszłości zbierać podpisy pod obywatelską inicjatywą ustawodawczą mającą na celu całkowity zakaz aborcji. Osoby przechodzące obok nas bardzo chętnie się podpisywały, powiedziałbym nawet, że stanowiły one miażdżącą przewagę nad tymi, którzy się nie podpisywali.
Do pikietowania dołączył również ONR z Zelowa oraz sympatycy Fundacji z naszego miasta (niektórzy byli pierwszy raz). Widzimy, że w Bełchatowie jest coraz większe zainteresowanie działaniami Fundacji Pro-Prawo do Życia, szczególnie wśród ludzi młodych. W związku z czym organizujemy kolejny kurs, który odbędzie się 26 marca br. Zapisać można się na naszej stronie internetowej.

[author] [author_image timthumb=’on’][/author_image] [author_info]Jakub Krawczyk – koordynator bełchatowskiej komórki Fundacji Pro-prawo do życia[/author_info] [/author]

Nasza fundacja utrzymuje się jedynie z wpłat ludzi dobrej woli. Przekaż 1% podatku na naszą działalność statutową. KRS nr 0000233080.

...

Więcej interesujących treści

lgbt w gdańsku

List otwarty do Marszałka Sejmu Szymona Hołowni

Kierownik Centrali Doradczej Urzędu do Spraw Rasowo-Politycznych NSDAP dr Erhardt Wetzel, w swoich wytycznych dotyczących Polski i Polaków z 25 listopada 1939 roku pisał: „Wszystkie

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN