Relacja z pikiety przeciwko aborcji eugenicznej we Wrocławiu

4O godzinie 17.00 rozstawiliśmy plakat w czterech: kolega Marcin, Olgierd, ja i brat. Potem doszło jeszcze trochę osób, w tym p. Magda, mama trójki dzieci i organizatorka wystawy "Wybierz Życie" w Dziadowej Kłodzie. Reporter z Gościa Niedzielnego zjawił się na początku. Obiecał zrobić relację z tego wydarzenia w kolejnym wydaniu wrocławskim. Sami również nagrywaliśmy materiał filmowy.

4O godzinie 17.00 rozstawiliśmy plakat w czterech: kolega Marcin, Olgierd, ja i brat. Potem doszło jeszcze trochę osób, w tym p. Magda, mama trójki dzieci i organizatorka wystawy “Wybierz Życie” w Dziadowej Kłodzie. Reporter z Gościa Niedzielnego zjawił się na początku. Obiecał zrobić relację z tego wydarzenia w kolejnym wydaniu wrocławskim. Sami również nagrywaliśmy materiał filmowy.

Ponieważ staliśmy na rondzie a przed galerią handlową, potencjalnych widzów mieliśmy z dwóch stron. Widok min przechodniów: bezcenne. Jak to jest, wychodzić z galerii z nowymi szpilkami i zderzyć się z prawdą o aborcji? Atmosfera szoku lub zdziwienia widzów była powszechna. Choć byli

czywiście też ludzie obojętni.

Najlepsi byli panowie policjanci. O 17.58 wyszli z radiowozu, “uchachani”, uśmiechnięci, uścisk dłoni, pytanie czy do 18.00- jak tak to w porządku, do widzenia, pełna kultura.

Pozdrowienia dla wszystkich 17 miast!

Paweł Jaranowski

{vsig}galerie/Pikiety_Dzien_Dziecka/Wroclaw{/vsig}

{flike}

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN