Szukaj
Close this search box.

Relacja z pikiety pod szpitalem Pro-familia

Pro-familia21.02.2015Tradycyjnie już, na Anioł Pański, odbyła się dzisiaj pikieta pod szpitalem Pro Familia w Rzeszowie. Pikieta spotkała się zainteresowaniem osób wchodzących i wychodzących ze szpitala oraz przechodniów i tych przejeżdżających samochodami. Reakcje były normalne - czyli wyrazy poparcia lub wzruszenie ramionami. Te osoby nie miały na sumieniu zabicia dziecka nienarodzonego.

Pro-familia21.02.2015Tradycyjnie już, na Anioł Pański, odbyła się dzisiaj pikieta pod szpitalem Pro Familia w Rzeszowie. Pikieta spotkała się zainteresowaniem osób wchodzących i wychodzących ze szpitala oraz przechodniów i tych przejeżdżających samochodami. Reakcje były normalne – czyli wyrazy poparcia lub wzruszenie ramionami. Te osoby nie miały na sumieniu zabicia dziecka nienarodzonego. Reakcje były też nienormalne – czyli zatrzymanie samochodu na środku ulicy i wykrzykiwanie w naszą stronę. Tu widać odezwało się sumienie.

Co 6 godzin w Polsce jest zabijane nienarodzone dziecko …

{flike} 

 Nasza fundacja utrzymuje się jedynie z wpłat ludzi dobrej woli. Przekaż 1% podatku na naszą działalność statutową. KRS nr 0000233080.

...

Więcej interesujących treści

donald tusk

Kto jest autorem aborcyjnej polityki Donalda Tuska?

„Wszystkie środki, które służą ograniczaniu rozrodczości, powinny być tolerowane albo popierane. Spędzanie płodu
[aborcja]
musi być na pozostałym obszarze Polski niekaralne. Środki służące do

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN