Relacja z pikiety pod szpitalem Pro-familia

Pro-familia21.02.2015Tradycyjnie już, na Anioł Pański, odbyła się dzisiaj pikieta pod szpitalem Pro Familia w Rzeszowie. Pikieta spotkała się zainteresowaniem osób wchodzących i wychodzących ze szpitala oraz przechodniów i tych przejeżdżających samochodami. Reakcje były normalne - czyli wyrazy poparcia lub wzruszenie ramionami. Te osoby nie miały na sumieniu zabicia dziecka nienarodzonego.

Pro-familia21.02.2015Tradycyjnie już, na Anioł Pański, odbyła się dzisiaj pikieta pod szpitalem Pro Familia w Rzeszowie. Pikieta spotkała się zainteresowaniem osób wchodzących i wychodzących ze szpitala oraz przechodniów i tych przejeżdżających samochodami. Reakcje były normalne – czyli wyrazy poparcia lub wzruszenie ramionami. Te osoby nie miały na sumieniu zabicia dziecka nienarodzonego. Reakcje były też nienormalne – czyli zatrzymanie samochodu na środku ulicy i wykrzykiwanie w naszą stronę. Tu widać odezwało się sumienie.

Co 6 godzin w Polsce jest zabijane nienarodzone dziecko …

{flike} 

 Nasza fundacja utrzymuje się jedynie z wpłat ludzi dobrej woli. Przekaż 1% podatku na naszą działalność statutową. KRS nr 0000233080.

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN