Relacja z pikiety antydeprawacyjnej we Wrocławiu

W czwartek 26 lipca na wrocławskim rynku, wraz ze środowiskami patriotycznymi przeprowadziliśmy kontr-pikietę do wiecu środowisk LGBT, którego tematem miał być sprzeciw wobec nienawiści.

A przecież do przemocy nawołują właśnie środowiska lewicowe. Obecnie w Polsce na masową skalę szerzona jest przemoc wobec dzieci. Lobby LGBT żąda m.in. prawa do zabijania nienarodzonych dzieci na życzenie oraz wprowadzenia pedofilskiej edukacji seksualne wg WHO. Nienawiść objawia się również w ich stosunku do rzeczy świętych. Na homoparadach bluźnią przeciwko Panu Bogu oraz publicznie eksponują obrzydliwość. Pederaści ukazują się jako ofiary. Chcą w ten sposób ukryć swoje totalitarne zapędy, które możemy zaobserwować m.in. w takich przypadkach jak: zwolnienie p. Tomasza ze sklepu IKEA w Krakowie za krytykowanie homoseksualizmu oraz w niemieckim wymiarze sprawiedliwości, który skazuje rodziców na karę aresztu za to, że ci nie posyłają swoich dzieci na deprawacyjne zajęcia o seksie.

Homoaprady odbywają się co tydzień. Zjeżdżają się na nie te same osoby z grup LGBT. Jest im na rękę, gdy ludzie niepanujący and agresją ich atakują, a oni dzięki temu mogą kreować się jako niewinne ofiary i zdobyć współczucie ogółu społeczeństwa.

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN