Szukaj
Close this search box.

Relacja z anty-manify w Warszawie

W niedzielę 5 marca o godz. 13.45 warszawska komórka Fundacji Pro - Prawo do życia zgromadziła się przed wejściem do Metra Centrum przy Placu Defilad, aby odpowiedzieć na protest Manify, podczas którego głoszono hasła proaborcyjne.

W niedzielę 5 marca o godz. 13.45 warszawska komórka Fundacji Pro – Prawo do życia zgromadziła się przed wejściem do Metra Centrum przy Placu Defilad, aby odpowiedzieć na protest manify, podczas którego głoszono hasła proaborcyjne.

Reprezentowaliśmy tę część społeczeństwa, która nie jest obojętna na mordowanie najmłodszych oraz stanęliśmy w obronie życia tych, którzy sami bronić się nie mogą. Pokazywaliśmy czym tak naprawdę jest aborcja. Nasza obecność prowokowała do dyskusji głównie zwolenników aborcji, jednak otrzymaliśmy również bardzo miłe gesty wsparcia od innych osób. Nie obyło się bez aktów złości skierowanych w działaczy – w naszą stronę rzucane były różne drobne przedmioty.

Demonstracja manify prezentowała różne hasła – często bardzo wulgarne i absurdalne. Jedno z nich, które zwróciło naszą uwagę, brzmiało : „Aborcja w obronie życia”. Przykre jest to, że wiele dzieci musiało na to patrzeć.

Dla tych, którzy chcą dowiedzieć się więcej o absurdach manify, polecam videoblog Weroniki Kostrzewy.

 

[author] [author_image timthumb=’on’]https://proprawodozycia.pl/wp-content/uploads/2017/03/Diana-Zyskowska.jpg[/author_image] [author_info]Diana Zyskowska – wolontariuszka warszawskiej komórki Fundacji Pro- Prawo do życia.[/author_info] [/author]

 

 

...

Więcej interesujących treści

Policjant wyrywa baner dzialaczowi z reki

Groźna prawda o zabijaniu dzieci

W ocenie oleśnickich władz i funkcjonariuszy policji rozrywanie dzieci nienarodzonych na kawałki, trucie ich śmiertelnym zastrzykiem jest w porządku, ale pokazywanie prawdy o tym procederze

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN