Reklamy klinik aborcyjnych znikają z Google!

Aborterzy chętnie chwalą się, że w razie "problemu" przyjmą Polki za granicą, gdzie swobodnie można zamordować czyjeś dziecko do pewnego momentu jego życia. Żeby Polkom było łatwiej znaleźć takie kliniki, wykupiono reklamę AdWords w Google. Jest tylko jeden problem: regulamin Google zabrania promowania takich usług w Polsce.

Aborterzy chętnie chwalą się, że w razie “problemu” przyjmą Polki za granicą, gdzie swobodnie można zamordować czyjeś dziecko do pewnego momentu jego życia. Żeby Polkom było łatwiej znaleźć takie kliniki, wykupiono reklamę AdWords w Google.

Jest tylko jeden problem: regulamin Google zabrania promowania takich usług w Polsce, gdyż zabijanie nienarodzonych jest u nas zabronione, poza trzema niechlubnymi wyjątkami. Jak się okazało, takie agitacje można w Polsce zgłaszać i zostają one usunięte.

Rzecz jasna, nie da się z wyników wyszukiwania usunąć rekordów, które nie są reklamą. Kliniki dalej istnieją więc w Google, jednak sam fakt usunięcia płatnych ogłoszeń jest na dzień dzisiejszy sporym sukcesem!

Zachęcamy więc każdego, kto natknie się na takie reklamy, do interwencji.

 

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN