Szukaj
Close this search box.

Reklamują aborcję na Facebooku – dlaczego policja i prokuratura nic nie robią?

„Wiele osób nie stać na aborcję, dlatego zachęcamy PODARUJ KOMUŚ ABORCJĘ”, a poniżej różowa grafika z dłonią i ładnie zapakowanym prezentem” – to jeden z nowych wpisów na Facebooku tzw. aborcyjnego killing teamu, czyli grupy, która pośredniczy w sprzedaży środków poronnych w Polsce.

Oficjalnie zajmują się one informowaniem, skąd kobiety mogą zamówić nielegalne w Polsce środki aborcyjne, a same otrzymują zapłatę w formie darowizny, aby ominąć problemy z prawem. Dlatego pod ich wpisami często znajduje się adnotacja:

Women Help Women nie sprzedaje tabletek na komercyjnych zasadach, ale swoją misję są w stanie realizować dzięki darowiznom. Dlatego przy zamawianiu tabletek sugerowane jest wpłacenie darowizny wysokości 75 euro. Umożliwia ona dalsze, sprawne działanie serwisu i dostarczanie tabletek wszystkim osobom, które ich potrzebują.

W rzeczywistości jest to bardzo intratny biznes. Handlarze pigułkami poronnymi sprowadzają je z Azji za ok 20 zł, a sprzedają je kobietom w Polsce za 300 zł (które pobierają w formie darowizny). Co więcej w formie zrzutki internetowej zebrały ponad 1,5 miliona złotych na swoją aborcyjną działalność.

Wpisy tzw. aborcyjnego killing teamu bardzo przypominają chińskie reklamy aborcji, które można znaleźć w Internecie. Są one podobne do reklam usług kosmetycznych czy perfum, które zachęcają kobiety do zabicia swojego dziecka m.in. w ten sposób:
Żegnaj bólu, witaj szczęście”,
„Kochasz ją – daj jej to co najlepsze”,
„Bezbolesne jak sen”,
„Zrelaksuj się przez trzy minuty
”.

Polscy handlarze środków poronnych przedstawiają i reklamują aborcję w bardzo podobny sposób. Tym bardziej powinno się zadać pytanie, co robią odpowiednie służby, że takie organizacje w dalszym ciągu bezkarnie w Polsce działają?

...

Więcej interesujących treści

Kolejne szpitale zabiją dzieci – mamy nowe dane!

W kolejnych polskich szpitalach wykonuje się aborcje z tzw. wskazań psychiatrycznych u matki dziecka. Przyczyną są m.in. depresja, nerwica natręctw, a nawet… uzależnienie od nikotyny.

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN