Kanadyjczyk skarży prawo, bo nie refunduje powiększenia piersi

Kanadyjczyk, który twierdzi że jest kobietą złożył skargę przeciwko prawu Nowej Szkocji, które nie refunduje operacji powiększenia piersi w jego przypadku. Co ciekawe prawo refunduje wszystkie inne fanaberie takie jak obcięcie piersi kobietom, które twierdzą, że są mężczyznami.

Kanadyjczyk, który twierdzi że jest kobietą złożył skargę przeciwko prawu Nowej Szkocji, które nie refunduje operacji powiększenia piersi w jego przypadku. Co ciekawe prawo refunduje wszystkie inne fanaberie takie jak obcięcie piersi kobietom, które twierdzą, że są mężczyznami czy terapię hormonalną dla mężczyzn, którzy chcą w ten sposób „wyhodować” sobie kobiece piersi. Pieniądze są również na swoistą plastykę pochwy polegającą na przycięciu i wywróceniu męskiego członka tak, by przypominał pochwę czy też utworzenie penisa z hormonalnie powiększonej łechtaczki.

To wszystko z pieniędzy budżetowych, a więc z pieniędzy podatników.

Nowa Szkocja wydaje się być miejscem na drugim końcu świata, nie tylko geograficznie ale i mentalnie. Jednakże przyzwolenie na zboczenia w imię tzw. wolności i domniemanego prawa do robienia co się chce powoduje nie tylko wielką krzywdę osób, których prawo zachęca do okaleczania się, ale w konsekwencji również zmusza obywateli do uczestniczenia w tym procederze. Zamiast realnej pomocy ludziom w potrzebie oferuje się im uwłaczające zabiegi, uniemożliwiając tym osobom powrót do zdrowia.

Kiedyś eugenicy w wielu krajach nakazywali sterylizację osób z problemami psychicznymi. Dziś proponuje im się zamiast pomocy podobne uszkodzenia ciała. Jeśli już dziś nie będziemy szukać ich prawdziwego dobra, ale ulegać politycznej poprawności, będziemy współodpowiedzialni za ich trwałe okaleczenia.

Źródło: https://www.lifesitenews.com/news/trans-woman-files-human-rights-complaint-after-province-wouldnt-pay-for-bre

[author] [author_image timthumb=’on’]https://proprawodozycia.pl/wp-content/uploads/2016/10/ola-musiał.jpg[/author_image] [author_info]Aleksandra Musiał – Fundacja Pro-Prawo do Życia[/author_info] [/author]

 

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN