Szukaj
Close this search box.

Radowicki odwołany! Kim jest nowy konsultant?

Całkiem niedawno zachęcaliśmy do podpisania petycji do Ministra Zdrowia Konstantego Radziwiłła o odwołanie Stanisława Radowickiego, Krajowego Konsultanta w dziedzinie ginekologii i położnictwa. Za jego kadencji drastycznie wzrosła ilość dokonywanych w polskich szpitalach aborcji.

Całkiem niedawno zachęcaliśmy do podpisania petycji do Ministra Zdrowia Konstantego Radziwiłła o odwołanie Stanisława Radowickiego, Krajowego Konsultanta w dziedzinie ginekologii i położnictwa. Za jego kadencji drastycznie wzrosła ilość dokonywanych w polskich szpitalach aborcji. Mało tego, kłamał że nie wie nic o o przypadkach urodzeń żywych noworodków  w wyniku aborcji. Natomiast w  roku 2016, komentując żywe urodzenie dziecka i pozostawienie go na śmierć przez personel w szpitalu Świętej Rodziny, stwierdził, że wszystko zostało wykonane zgodnie z obowiązującymi procedurami.

Petycję podpisało ponad 4 tysiące osób i okazała się być społecznym sukcesem! Minister Zdrowia odwołał prof. Radowickiego i zastąpił go prof. Krzysztofem Czajkowskim. Czy nowy Krajowy Konsultant w dziedzinie ginekologii i położnictwa okaże się być bardziej ludzki dla nienarodzonych dzieci? Z pewnością będziemy to monitorować.

[author] [author_image timthumb=’on’]https://proprawodozycia.pl/wp-content/uploads/2015/10/Karolina-Jurkowska.jpg[/author_image] [author_info]Karolina Jurkowska – wolontariuszka w Fundacji Pro-Prawo do Życia[/author_info] [/author]

...

Więcej interesujących treści

donald tusk

Kto jest autorem aborcyjnej polityki Donalda Tuska?

„Wszystkie środki, które służą ograniczaniu rozrodczości, powinny być tolerowane albo popierane. Spędzanie płodu
[aborcja]
musi być na pozostałym obszarze Polski niekaralne. Środki służące do

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN