Szukaj
Close this search box.

Radość w San Diego z uratowania najmniejszego dziecka w historii! O setkach tysięcy mordowanych nikt nie wspomina.

Szpital w San Diego szczyci się uratowaniem najmniejszego dziecka w historii. Dziewczynka Saybie urodziła się w 24 tygodniu ciąży ważąc zaledwie 245 gramów, czyli tyle co duże jabłko. Była tak maleńka, że mogła zmieścić się w dłoni, a jej pieluszki były wielkości serwetki. Dziewczynka urodzona 23 grudnia zeszłego roku wyszła ze szpitala w maju ważąc 2,5kg.

Przez cały ten czas była pod troskliwą opieką personelu ze szpitala w San Diego, który nie tylko zaprzyjaźnił się z rodzicami, ale przygotowywał plakaty z gratulacjami, gdy dziecko osiągnęło jakąś wagę czy wiek. W materiale wideo widzimy z jakim wzruszeniem opowiadają o towarzyszeniu tej dziewczynce w pierwszych trudnych godzinach i tygodniach.

Jak na ironię w stanie Kalifornia, w którym znajduje się to miasto, zabija się poprzez aborcję blisko 150 tysięcy takich dzieci jak Saybie rocznie! Tam warunkiem który trzeba spełnić, aby żyć jest subiektywne „bycie chcianym”. Przez to corocznie ¼ dzieci trafia najpierw pod nóż abortera, a następnie do śmietnika niczym niechciany przez nikogo odpad. Saybie zapadła w serca personelu szpitala w San Diego. Setkom tysiącom zabitych dzieci nie dano natomiast szansy, by odmieniły czyjś świat na lepsze.

Źródło: https://www.nbcnews.com/…n1011621

...

Więcej interesujących treści

Wyrok

KOMENTARZ DO WYROKU

Przeprosiny

Przepraszam osoby uznane za pokrzywdzone przez Sąd Rejonowy w Gdańsk-Południe w sprawie II K 194/21. Mariusz Dzierżawski

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN