Szukaj
Close this search box.

Radni z Zielonej Góry dewastują bilbord ratujący dzieci i są z siebie dumni

W Zielonej Górze, na początku maja, w pobliżu szpitala został wynajęty bilbord informujący o 20 zbrodniach aborcji dokonanych na dzieciach w zielonogórskim Szpitalu Uniwersyteckim.

Agresorami byli: Robert Górski, Andrzej Bocheński, Andrzej Brachmański oraz Filip Czeszyk. Główny prowodyr niszczenia, radny a zarazem lekarz ww. szpitala, Robert Górski, na filmie nagranym podczas niszczenia mówił, że:

  1. aborcja jest ratunkiem dla życia matki,
  2. protestuje przeciwko nazywaniu (na bilbordzie) jego kolegów, lekarzy mordercami,
  3. zadaje pytanie, co miałby powiedzieć swojemu dziecku?,
  4. jest za wolnością poglądów,
  5. jest katolikiem i wierzy w Pana Boga.

Odniesiemy się do tych zarzutów:

Ad 1 Celem i skutkiem aborcji jest zabicie dziecka, celem aborcji nie jest ratowanie życia matki. Jedynie dopuszczalna jest śmierć dziecka, która zaistniała niecelowo w wyniku leczenia matki.

Ad 2 Morderstwo to umyślne pozbawienie życia człowieka, zatem aborcja jest morderstwem. Dane o ilości mordowanych przez aborcję dzieci posiadamy na piśmie podpisanym przez dyrekcję szpitala. Wszystkie aborcje zostały dokonane na dzieciach podejrzanych o chorobę.

Ad 3 Dziecko zadaje pytania adekwatnie do swojego stanu rozumowania. Małe dzieci w ogóle tymi zdjęciami się nie interesują. Ich reakcja zależy do reakcji rodzica. Spokojna, zgodna z prawdą i stanem pojmowania dziecka odpowiedź na pytanie należy do obowiązku każdego rodzica na jakikolwiek temat.

Ad 4 Górski nie jest za wolnością poglądów, z oczywistych faktów.

Ad 5 Morderstwo jest grzechem wołającym o pomstę do nieba, do grzechów należy też m.in. milczenie gdy ktoś grzeszy.

Niszczenie mienia jest czynem karalnym i ogólnie potępianym, a tym bardziej, gdy treści służą dobremu. Ponadto do dewastacji doszło dwukrotnie.

Nasze plakaty od lat atakują skrzywieni moralnie ludzie. I tak też było tym razem, ale zdumiewającym jest fakt, że sprawcami byli politycy, osoby, które mają stanowić wzór postępowania, którzy biorą odpowiedzialność za kierowanie całym miastem.

Źródło:
https://www.youtube.com/watch?v=cEZQ-oVdhfk
http://wzg.net.pl/…billboard/

...

Więcej interesujących treści

lgbt w gdańsku

List otwarty do Marszałka Sejmu Szymona Hołowni

Kierownik Centrali Doradczej Urzędu do Spraw Rasowo-Politycznych NSDAP dr Erhardt Wetzel, w swoich wytycznych dotyczących Polski i Polaków z 25 listopada 1939 roku pisał: „Wszystkie

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN