Pytanie do Jerzego Owsiaka

Szanowny Panie Prezesie Owsiak! Przeczytałem na Pańskim profilu, że przejął się Pan śmiercią czteroletniej Oliwii z Łodzi. Szuka Pan sposobów, aby takie rzeczy się nie powtarzały. Jednocześnie popiera Pan „prawo do aborcji”, czyli zabijania dzieci w łonach matek. Czy naprawdę nie widzi Pan związku między zabijaniem dzieci przed narodzeniem, a zabijaniem ich po narodzeniu?

Szanowny Panie Prezesie Owsiak!

Przeczytałem na Pańskim profilu, że przejął się Pan śmiercią czteroletniej Oliwii z Łodzi. Szuka Pan sposobów, aby takie rzeczy się nie powtarzały. Jednocześnie popiera Pan „prawo do aborcji”, czyli zabijania dzieci w łonach matek. Czy naprawdę nie widzi Pan związku między zabijaniem dzieci przed narodzeniem, a zabijaniem ich po narodzeniu? Jeśli zabicie dziecka przed narodzeniem uważa Pan za „prawo człowieka”, dlaczego dziwi się Pan, że są ludzie, którzy uważają zabicie dziecka narodzonego za „prawo człowieka”?

Czy czasami przychodzi Panu do głowy, że ludzie, którzy zabijają dzieci, zarówno przed jak i po narodzeniu, po prostu realizują hasło „Róbta co chceta”?

Z pozdrowieniami

Mariusz Dzierżawski

Członek Zarządu Fundacji Pro – Prawo do życia

Źródło zdjęcia: Fronda

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN