Szukaj
Close this search box.

Przyszłość Irlandii: Aborcja chorych dzieci nawet chwilę przed porodem?

Już w piątek obywatele Irlandii zadecydują czy zostawić czy uchylić Ósmą Poprawkę do Konstytucji, która gwarantuje prawo do życia nienarodzonych, na równi z narodzonymi. Minister Zdrowia Simon Harris nie ukrywa jaką gehennę planuje zgotować dzieciom, jeśli poprawka zostanie uchylona.

Już w piątek obywatele Irlandii zadecydują czy zostawić czy uchylić Ósmą Poprawkę do Konstytucji, która gwarantuje prawo do życia nienarodzonych, na równi z narodzonymi. Minister Zdrowia Simon Harris nie ukrywa jaką gehennę planuje zgotować dzieciom, jeśli poprawka zostanie uchylona.

Projekt ustawy, która będzie miała wejść w życie zakłada zabijanie dzieci bez ograniczeń i bez podania jakiegokolwiek powodu do 12 tygodnia ciąży. Do szóstego miesiąca będzie można zabić dziecko, jeśli zagraża to „zdrowiu psychicznemu” matki. Z innych powodów aborcja będzie dopuszczona do końca ciąży! Należy przypuszczać, że na celowniku znajdą się te dzieci, które dyskryminowane są również w innych krajach – a więc te podejrzane o chorobę, czy te które poczęły się w niewłaściwych okolicznościach np. gwałtu czy kazirodztwa.

Wszystkie aborcje zaś będą opłacane z pieniędzy podatników. Warto zauważyć, że irlandzki system służby zdrowia jest połączeniem usług prywatnych i publicznych, a więc finansowana z pieniędzy podatników jest tylko podstawowa opieka zdrowotna. Będziemy mieć więc do czynienia z sytuacją w której każdy będzie mógł bezpłatnie zabić dziecko, ale już np. za pobyt na oddziale powypadkowym niektórzy będą musieli zapłacić.

Kampanie kłamstw aborterów, uruchomione obecnie w Irlandii głoszą, że Ósma Poprawka zagraża kobietom. Nie są jednak w stanie zdefiniować w czym im zagraża. Irlandki do tej pory jakoś nie czuły się terroryzowane przez tę poprawkę. Przeciwnie – ocaliła ona życie zapewne tysiącom dzieci. Po jutrzejszym referendum może się to zmienić. 9-miesięczne podejrzane o chorobę maluchy będą mogły być rozszarpywane lub trute w łonach matek. No chyba że ktoś zdecyduje się na aborcję poprzez wywołanie przedwczesnego porodu. Tyle że wówczas aborter dla dobicia dziecka będzie musiał wybrać którąś z metod, którą używa się przy mordowaniu dorosłego człowieka.

Źródło: http://www.lifenews.com/2018/05/23/ireland-would-have-abortion-up-to-six-months-if-8th-amendment-overturned-vote-no/
Zdjęcie: Facebook; Save the 8th

[author] [author_image timthumb=’on’]https://proprawodozycia.pl/wp-content/uploads/2016/10/ola-musiał.jpg[/author_image] [author_info]Aleksandra Musiał – Fundacja Pro-Prawo do Życia[/author_info] [/author]

 

...

Więcej interesujących treści

Projekt zakładający tak zwaną depenalizację pomocnictwa w aborcji został odrzucony przez Sejm RP

Diabeł dostał kuksańca

W ubiegły piątek w polskim sejmie odbyło się głosowanie nad projektem ustawy, który zakładał depenalizację aborcji do 12 tygodnia ciąży, a w przypadku dzieci podejrzanych

Lukasz Jonczyk

Łukasz Jończyk w obronie najsłabszych

Podczas sejmowego wysłuchania w maju br. mocno wybrzmiał głos śp. Łukasza Jończyka, który przestrzegł przed niszczeniem moralnych fundamentów Polski.

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN