Przyczepka Stop Pedofilii we Wrocławiu

Od poniedziałku 24 września po ulicach Wrocławia jeździ samochód z przyczepką z napisem przewodnim "Stop Pedofilii". Na plakacie i z megafonu informujemy i ostrzegamy mieszkańców Wrocławia m.in o związkach homoseksualistów z pedofilią, wchodzenie do szkól sekseduaktorów oraz szerzeniu się wśród środowisk LGBT chorób wenerycznych.

Od poniedziałku 24 września po ulicach Wrocławia jeździ samochód z przyczepką z napisem przewodnim “Stop Pedofilii”. Na plakacie i z megafonu informujemy oraz ostrzegamy mieszkańców Wrocławia m.in o związkach homoseksualistów z pedofilią, wchodzenie do szkól sekseduaktorów i szerzeniu się wśród środowisk LGBT chorób wenerycznych.

Homoterror z zachodu Europy doszedł do Wrocławia. Lewicowi aktywiści chcą nam zamknąć usta i zgłosili naszą przyczepę do prokuratury. Doszło również do ataków fizycznych. Obrzucono samochód różnymi przedmiotami m.in. kasztanami i metalową zapaliczką, która uszkodziła szybę; ponadto oblano maskę kawą i opluto szybę. Zostaliśmy też zatrzymani przez Straż Miejską, która za używanie megafonu skierowała sprawę do sądu. Całość takich działań można nazwać cenzurowaniem debaty publicznej.

Nie zamierzamy się poddać i ustać w naszych zmaganiach. Samochód będzie jeździł do 6 października, w tym dniu przejdzie ulicami Wrocławia homoparada. Zachęcamy do przyłączenia się naszej kontrdemonstracji, która rozpocznie się o 14.00 na placu Wolności, od strony kładki sądowej. Zgromadzenie otworzy modlitwa, prowadzona przez x. Łukasza Szydłowskiego.

[author] [author_image timthumb=’on’]https://proprawodozycia.pl/wp-content/uploads/2015/08/Adam-Brawata.jpg[/author_image] [author_info]Adam Brawata – koordynator regionalny w Fundacji Pro-Prawo do Życia[/author_info] [/author]

 

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN