Przez aborcję selektywną w wielu krajach już niedługo będzie brakować kobiet

Już niedługo w wielu krajach zabraknie kobiet. Mężczyźni będą mieli poważny problem z założeniem rodziny, bo zwyczajnie nie będzie z kim. Oto skutki aborcji selektywnej.

Wciąż w wielu krajach z przyczyn kulturowych bardziej pożądany jest męski potomek. Dlatego już w ciągu najbliższych dziesięciu lat liczba urodzonych noworodków płci żeńskiej może spaść nawet o 5 milionów. Nie rozpłyną się jednak w magiczny sposób ani nie znikną. Zostaną zamordowane przed narodzeniem.

Taka selekcja ma miejsce w wielu krajach południowo-wschodniej Europy i południowo-wschodniej Azji. Mowa tu między innymi o Wietnamie, Chinach i Indiach. Prognozy dotyczą także takich państw jak Nigeria, Afganistan czy Pakistan. W ubiegłym roku przeprowadzono w Chinach Narodowy Spis Ludności, z którego wynikało, że na 100 urodzonych dziewczynek przypada 111,3 chłopców.

Aborcja dyskryminuje kobiety w różnoraki sposób. Chodzi między innymi o matki, które niejednokrotnie w gabinetach lekarskich są przymuszane do aborcji i wyzywane, gdy nie chcą jej dokonać. Mowa także o kobietach, którym mówi się, że albo dokonają aborcji, albo muszą radzić sobie same, bez pomocy ojca dziecka i rodziny.

Jak widać jednak, aborcja ułatwia również dyskryminację kulturową. A cierpią na tym kobiety. Szczególnie te mordowane.

Źródło: https://businessinsider.com.pl/…dlaczego/c61js7p

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN